Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie
7 ISLANDS Biuro Podróży
Ocena 7 ISLANDS Biuro Podróży (82 opinie)
3.8
  • Jakość obsługi przed zakupem wycieczki: 4.6 12345
  • Jakość obsługi po zakupie wycieczki: 3.8 1234
  • Znajomość oferty pracownika sprzedającego wycieczkę: 4.3 1234
  • Zgodność oferty z opisem: 4.0 1234
  • Stosunek jakości do ceny: 4.1 1234
  • Opieka rezydenta: 4.0 1234
Touroperator
7 ISLANDS Biuro Podróży

Jeżeli planujesz wyjazd i dokonałeś/aś zakupu w tym biurze, to zarejestruj go w naszym serwisie. Po powrocie automatycznie będziesz mógł/a ocenić swój pobyt. Twoja opinia przyczyni się w przyszłości do wzrostu jakości obsługi.

17.1%  oceniających poleca to biuro podróży

Firma 7islands powstała w 2008 roku i jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się biurem podróży. Zapewniamy bogatą bazę hotelową na oferowanych kierunkach, dzięki czemu, każdy z Klientów będzie mógł znaleźć hotel, który spełni jego oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług stała na najwyższym poziomie. O naszej sile decyduje nie tylko szeroka oferta, lecz również profesjonalna kadra, która zdobywała swoje doświadczenie w największych biurach podróży oraz zespół rezydentów i animatorów troszczący się o Klientów podczas wypoczynku.

Od początku swojej działalności 7islands jest członkiem Polskiej Izby Turystyki (PIT). Naszą ofertę mogą Państwo znaleźć w ponad tysiącu biur podróży na terenie całej Polski. Z każdym rokiem sukcesywnie zdobywamy coraz większe zaufanie Klientów. W 2011 roku z usług 7islands skorzystało blisko 9 000 Klientów, a od początku działalności ponad 20 000 osób. Mamy nadzieję, że również Państwo dołączą do grona naszych stałych Klientów.

Życzymy Państwu udanych wakacji!
Zespół 7 islands