Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie
aleWAKACJE
Ocena aleWAKACJE (0 opinii)
0.0
  • Jakość obsługi przed zakupem wycieczki: 0.0
  • Jakość obsługi po zakupie wycieczki: 0.0
  • Znajomość oferty pracownika sprzedającego wycieczkę: 0.0
Biuro agencyjne
aleWAKACJE

Jeżeli planujesz wyjazd i dokonałeś/aś zakupu w tym biurze, to zarejestruj go w naszym serwisie. Po powrocie automatycznie będziesz mógł/a ocenić swój pobyt. Twoja opinia przyczyni się w przyszłości do wzrostu jakości obsługi.

0.0%  oceniających poleca to biuro podróży

*
Na naszej stronie znajdziecie Państwo tylko aktualne oferty wszystkich najlepszych Tour Operatorów na każdą porę roku. Zapraszamy do rezerwowania wycieczek bezpośrednio z Naszej strony lub do odwiedzenia naszego biura w Piasecznie przy ul Powstańców Warszawy 11a.
Jeśli jesteście Państwo zdecydowani na zakup konkretnej wycieczki to jako jedyna firma na rynku przyjedziemy we wskazane miejsce by załatwić niezbędne formalności, oszczędzając tym samym Wasz czas.
Tylko u nas przy zakupie wycieczki otrzymacie do wyboru Pakiet bezpłatnych odbitek z zakupionej wycieczki lub przewodnik turystyczny.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby strona naszego biura była prosta i intuicyjna . Życzymy miłych wrażeń i udanego wypoczynku.