Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie
Ex Oriente Lux s.c.
Ocena Ex Oriente Lux s.c. (28 opinii)
5.9
  • Jakość obsługi przed zakupem wycieczki: 5.9 123456
  • Jakość obsługi po zakupie wycieczki: 6.0 123456
  • Znajomość oferty pracownika sprzedającego wycieczkę: 5.9 123456
  • Zgodność oferty z opisem: 6.0 123456
  • Stosunek jakości do ceny: 5.7 123456
  • Opieka rezydenta: 6.0 123456
Touroperator
Ex Oriente Lux s.c.

Jeżeli planujesz wyjazd i dokonałeś/aś zakupu w tym biurze, to zarejestruj go w naszym serwisie. Po powrocie automatycznie będziesz mógł/a ocenić swój pobyt. Twoja opinia przyczyni się w przyszłości do wzrostu jakości obsługi.

96.4%  oceniających poleca to biuro podróży


Jesteśmy organizatorem tematycznych wycieczek do Azji. Nasze biuro powstało z pasji i miłości do tego zakątka globu. Wykorzystujemy naszą wiedzę do pokazania Państwu azjatyckich krajów w tym m.in. Japonii, Birmy, Laosu, Kambodży, Tajlandii, Wietnamu, Filipin, Chin, Indii, Nepalu, Indonezji czy Mongolii jakich jeszcze nie znacie i jakich nie poznalibyście, wybierając inne oferty. Organizowane przez nas wyprawy dalekie są od standardowych turystycznych wycieczek.

Naszą ofertę kierujemy do osób aktywnych, chętnie podążających nieutartymi ścieżkami, chcących poznać Azję z innej, niebanalnej strony. Bazując na własnych, bogatych doświadczeniach pomagamy naszym Klientom zbliżyć się do kultury i tradycji tych niesamowitych krajów, skosztować ich smaków i zapachów.

Naszym celem jest zarażać pasją ludzi, chcących zanurzyć się na chwilę we wschodniej mentalności i spojrzeć na świat oczami tubylca. Takich, którzy marząc, aby uciec od zachodniego pośpiechu, tęsknym wzrokiem spoglądają na Wschód. Z naszych wycieczek przywiozą Państwo nowe umiejętności i doświadczenia, a także mnóstwo przeżyć i niezwykłych wspomnień.

Pragniemy stale się rozwijać i poszerzać naszą ofertę o coraz to inne dalekowschodnie atrakcje, a także proponować Państwu kolejne ciekawe azjatyckie kierunki.