Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie
HOLIDAY BP
Ocena HOLIDAY BP (1 opinia)
2.0
  • Jakość obsługi przed zakupem wycieczki: 4.0 1234
  • Jakość obsługi po zakupie wycieczki: 1.0 1
  • Znajomość oferty pracownika sprzedającego wycieczkę: 1.0 1
Biuro agencyjne
HOLIDAY BP

Jeżeli planujesz wyjazd i dokonałeś/aś zakupu w tym biurze, to zarejestruj go w naszym serwisie. Po powrocie automatycznie będziesz mógł/a ocenić swój pobyt. Twoja opinia przyczyni się w przyszłości do wzrostu jakości obsługi.

0.0%  oceniających poleca to biuro podróży

*
Biuro Podróży HOLIDAY
współpracuje wyłącznie z najlepszymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Ci usługi na najwyższym poziomie.
Profesjonalna i fachowa obsługa oraz pomoc na każdym etapie organizacji Twojego wyjazdu sprawia, że korzystając z naszych usług czujeszesz, że jako Klient jesteś dla nas najważniejszy.
Zapewniamy atrakcyjne ceny sprzedawanych produktów. Nikt z nas nie lubi przepłacać dlatego masz nasza Gwarancję Najniższej Ceny. Nasza oferta jest dostępna 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Dajemy Tobie także możliowść rezerwacji online. CHCEMY aby nasza strona stała sie dla Ciebie wyczerpującym źródłem informacji turystycznej.
Zapewniamy zgodność tego co dostaniesz, z tym co zamówiłeś. Wiemy, ze zasłużyłeś na długo oczekiwany wypoczynek, dlatego zrobimy wszystko, aby nic nie zakłóciło Twojego wymarzonego wyjazdu.
Chcemy być Twoim partnerem w podróży, dlatego jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje propozycje i sugestie. Dlatego zachęcamy byś się podzielił z nami swoją opinią o WYPOCZYNKU Z NAMI