Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie
JAWORZYNA TOUR
Ocena JAWORZYNA TOUR (2 opinie)
6.0
  • Jakość obsługi przed zakupem wycieczki: 6.0 123456
  • Jakość obsługi po zakupie wycieczki: 6.0 123456
  • Znajomość oferty pracownika sprzedającego wycieczkę: 6.0 123456
  • Zgodność oferty z opisem: 6.0 123456
  • Stosunek jakości do ceny: 6.0 123456
  • Opieka rezydenta: 6.0 123456
Touroperator
JAWORZYNA TOUR

Jeżeli planujesz wyjazd i dokonałeś/aś zakupu w tym biurze, to zarejestruj go w naszym serwisie. Po powrocie automatycznie będziesz mógł/a ocenić swój pobyt. Twoja opinia przyczyni się w przyszłości do wzrostu jakości obsługi.

100.0%  oceniających poleca to biuro podróży

Biuro Turystyki "Jaworzyna" Tour istnieje od 1995 roku i specjalizuje się w turystyce dzieci i młodzieży. W ciągu siedemnastu lat działalności staliśmy się jednym z większych i najbardziej aktywnych touroperatorów w południowej Polsce, posiadającym swe biura w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Łodzi.
Najważniejszą specjalizacją biura jest turystyka młodzieżowa. Naszym młodym Klientom oferujemy nie tylko wypoczynek w ciekawych miejscach, wspaniałą atmosferę, ale również atrakcyjne programy. W tej dziedzinie działalność biura została uhonorowana przez Krakowską Izbę Turystyki prestiżowymi nagrodami: ODYS 2000, ODYS 2001, ODYS 2003, a także SUPER ODYS. Dzięki tym wszystkim zdobytym nagrodom, dziś możemy poszczycić się już prestiżowym tytułem Członka Klubu Odysa. Ponadto, uzyskaliśmy pierwsze miejsce w ogólnopolskim Rankingu Organizatorów Turystyki Dzieci i Młodzieży w 2009 r, sporządzonym przez jedno z największych pism branży turystycznej - Rynek Podróży.
Dbając o młodzież wyjeżdżającą z nami na kolonie i obozy w lecie oraz zimowiska w ferie zimowe staramy się jak najlepiej dobrać i wyszkolić kadrę pedagogiczną, dla której organizujemy intensywne szkolenia, zarówno dla wychowawców, jak i przyszłych kierowników naszych placówek. Biuro ściśle współpracuje z wieloma szkołami, dla których co roku przygotowujemy ofertę tzw. "Zielone Szkoły".
Oprócz powyższych działów biuro oferuje również bogatą ofertę imprez dla dorosłych: wczasy w Polsce i zagranicą , wczasy samolotowe i autokarowe sprawdzonych touroperatorów, wycieczki objazdowe, szkolenia dla firm z ciekawymi programami pobytu, obozy integracyjne dla młodzieży oraz wycieczki po Europie i Kraju organizowane na zamówienie.