Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie
Net Holiday
Ocena Net Holiday (5 opinii)
5.2
  • Jakość obsługi przed zakupem wycieczki: 6.0 123456
  • Jakość obsługi po zakupie wycieczki: 5.0 12345
  • Znajomość oferty pracownika sprzedającego wycieczkę: 5.0 12345
  • Zgodność oferty z opisem: 5.0 12345
  • Stosunek jakości do ceny: 5.0 12345
  • Opieka rezydenta: 5.0 12345
Touroperator
Net Holiday

Jeżeli planujesz wyjazd i dokonałeś/aś zakupu w tym biurze, to zarejestruj go w naszym serwisie. Po powrocie automatycznie będziesz mógł/a ocenić swój pobyt. Twoja opinia przyczyni się w przyszłości do wzrostu jakości obsługi.

60.0%  oceniających poleca to biuro podróży

Jesteśmy nowym touroperatorem na rynku turystycznym w Polsce, a nasze biuro powstało z myślą zaoferowania wysokiej jakości usług w jak najlepszej cenie. Nasz produkt dostępny jest w sprzedaży od października 2012 roku.
Sezon 2013, to specjalnie dla Państwa przygotowana oferta na wypoczynek w 8 najpopularniejszych destynacjach zagranicznych, takich jak: Egipt, Maroko, Grecja, Turcja, Tunezja, Hiszpania, Portugalia czy Bułgaria oraz wyjazdy łączące wypoczynek ze zwiedzaniem.
Każdy oferowany przez nas kierunek, to różnorodna gama 3-, 4-, oraz 5-gwiazdkowych hoteli, z różnymi opcjami wyżywienia: BB, HB, FB oraz All Inclusive - tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Bezpieczeństwo Klientów gwarantuje renomowany ubezpieczyciel Europaische Reiseversicherung AG.
Nasze biuro powstało w myśl zasady: „U nas płacisz tylko za wakacje”.
Dbając o środowisko naturalne, w którym żyjemy i wypoczywamy, nie drukujemy setek tysięcy grubych katalogów i ulotek reklamowych. Nie prowadzimy kosztownych kampanii marketingowych, nie inwestujemy w produkcję gadżetów - dzięki temu przeznaczamy więcej środków na przygotowanie wysokiej jakości oferty, jednocześnie inwestując w jakość, bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę podczas wyjazdu. Takie wakacje tylko z Net Holiday!
Stosując nowoczesne rozwiązania możemy zaoferować lepszą cenę, bez uszczerbku na standardzie obsługi. Pomaga w tym m.in. czytelna i prosta w obsłudze strona internetowa oraz wirtualny katalog ofert z profesjonalnymi opisami, zdjęciami i filmami. U nas każdy Klient ma możliwość samodzielnego wydruku dokumentów podróży - tym samym podnosimy komfort wakacji bez zbędnego oczekiwania na bilet lotniczy w kolejce na lotnisku.
Net Holiday to przede wszystkim zespół profesjonalistów, dla których priorytetem jest satysfakcja i bezpieczeństwo Klientów.