Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Jaki hotel wybrać w Egipcie

karrmina #91
Concorde Moreen Beach Spa & Resort w Marsa el Alam. Wspaniałe miejsce, jeśli ktoś pragnie wypocząć i ponurkować. Co prawda wejście do morza jest kamieniste, ale jak dla mnie nie miało to znaczenia. Najważniejszy był spokój i odpoczynek z dala od hałasu. Byłam tam z Alfą i z tego co pamiętam nie był bardzo drogi. Mnie udało się wspaniale wypocząć i ponurkować na pięknej rafie, która nie była oblegana przez setkę turystów.
piratka #92
na pewno dobry hotel w Egipcie to taki, który ma 5 *, w pokojach ejst klimatyzacja, a na całym terenie taka ochrona, niestety nie ma się co oszukiwać, ten region świata do najbezpieczniejszych nie należy
Ostatnia modyfikacja 09-08-2013, 12:54 Cytuj
Poldi77 #93
No ostatnio w Egipcie nie jest najspokojniej, ale ponoć turystów nie ruszają ;). No tak jak kogoś stać to najlepszy jest 5 gwiazdkowy hotel, ale jak komuś zależy na niskiej cenie to i za 150 zł/ za noc coś znajdzie.
Ostatnia modyfikacja 09-08-2013, 12:54 Cytuj
Karolek #94
Ciężko powiedzieć, który hotel w Egipcie wybrać. Teraz ceny spadają, więc Egipt jest coraz tańszy. Wybierając szukałbym jakiegoś pięciogwiazdkowego w Hurghadzie lub Sharm el Sheikh. Chyba, że wolisz mniejsze tłumy turystów - wybierz Tabę i Dahab. Tak czy inaczej pięć gwiazdek w Egipcie to podstawa - bierzmy pod uwagę to, że tamtejsze hotele często "zawyżają" sobie liczbę gwiazdek. I co ważne, wcześniej warto zebrać opinie na Tripadvisorze czy na Bookingu.
piratka #95
Szczerze mówiąc nie można sie sugerować panią w biurze podróży z zdjęciami w internecie. Hotele potrafią zainwestować w profesjonalny druk broszur, które pokazują tylko zalety hotelu, jednak czasami ma sie to nijak do stanu faktycznego hotelu. Znam osobę która na podstawie zdjęcia wykupiła wycieczkę do Sharm-a i a w hotelu było robactwo i karaluchy...ohyda:(
Ostatnia modyfikacja 30-12-2013, 12:18 Cytuj
~Macinksis #96
Polecam do odnalezienia odpowiedniego hotelu obiekty konferencyjne
~Macinksis #97
Ciekawe hotele można także odnaleźć na sale konferencyjne
~arielka #98
no dobra ale nie napisałeś dokładnie w jakim mieście, czy blisko centrum czy na obrzeżach ? no i ile możesz wydac za nocleg? wygooglałam tutaj http://www.accorhotels.com/pl/booking/hotels-list.shtml że już od 170 zł możesz znaleźć miejscówki w hotelu. Accor jest o tyle fajny że np jadąc do novotelu czy ibisa wiesz jaki masz standard bo to sieciówka :)
~JagodaKOO #99
Ja polecam hostel Atrakcyjny Kazimierz http://podroze-fo...rz-t1699.html#p25082 . Dobre ceny, blisko centrum i naprawdę dobry standard. :)
~ila77 #100
Cytat: gosc (2010-02-13 13:46)
W Egipcie trzeba wybrać dobry hotel min.4* a najlepiej 5*.Ja polecam w Sharm hotel Sun Rise Island View, szczególnie dla dzieci.Ładny, czysty z kilkoma basenami w tym jeden dla dzieci ze zjeżdżalniami i wodospadami.Otoczony jest piękną roślinnością,spokojny tzn.nie ma dyskotek i nocnego życia.My byliśmy tam rok temu z Alfa Starem i mogę polecić i hotel i biuro(było b.dużo rodzin zdziećmi)

bardziej dla dzieci niż dorosłych.

Prosze poradzce ,ktory hotel wybrac:
REHANA ROYAL BEACH czy IBEROTAL CLUB FANARA???
ankagorska #101
Najlepiej przy wyborze nie kierować się wyglądem katalogu ani opinią Pani z biura podróży. Polecam wejść na portale typu holidaycheck czy tripadvisor i tam sprawdzić opinie o hotelu. Jeśli jest powyżej 80 % rekomendacji, to warto go wybrać. Jeszcze się nie zawiodłam.
Ale generalnie w Egipcie poniżej 4,5 gwiazdki bym nie schodziła ;)
~Calineczka123 #102
Bałam się tego Egiptu, bo wszędzie głośno, że niebezpiecznie, niespokojnie - okazało się, że nie taki diabeł straszny :) poleciałam do Sharmu - ceny były niezłe, bo miejsc sporo, mało osób chętnych. Wybrałam Jaz Mirabel Beach i to był super wybór (www.traveligo.pl/hotel/Egipt/Jaz-Mirabel-Beach-Resort-189841.html) Także nie obawiajcie się - a hotel wybierajcie sprawdzony i z dobrymi opiniami. Ja trochę tych opinii przed wyjazdem poczytałam i na miejscu wszystko się zgadzało - hotel naprawdę na dobrym poziomie :)
~monika722 #103
Ja od zawsze hotele rezerwuje na stronie: http://trivage.pl/ , bardzo szybko i przyjemnie wyszukuje się hotel w danym mieście. Wystarczy wpisać miasto, wybrać termin i gotowe :)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany