Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wczasy odchudzające

Asia_podroze #1
chciałam Wam polecić wczasy odchudzające w Szczyrku. Przepiękna okolica, mnóstwo atrakcji, czas zapełniony do ostatniej minuty.
To wczasy nie tylko dla tych którzy chcą się odchudzać, ale także tych, którzy chcą nauczyć się zdrowego odżywiania.

http://www.gorski...el.pl/?q=pl/node/308
http://www.odchud...wgrupie.pl/index.php
Lesia #2
Wcale nie byłabym pewna, czy takie wczasy coś dają. No bo nawet, jeśli się tam schudnie, to co po powrocie? Efekt jojo? Zapewne. Chyba każdy już doskonale wie, że nie da się na stałe schudnąć bez zmiany nawyków żywieniowych. No i jakiejś aktywności ruchowej. Ja bym proponowała raczej zacząć się zdrowo odżywiać. Jak ktoś nie wiem jak, to polecam udać się do dietetyka. Ja byłam w tym celu w Pracowni Psychorozwoju Izabeli Kielczyk, która mieści się w WArszawie, przy ulicy Gocławskiej 11. I tam dostałam nie tylko dobre rady, ale też kompletny jadłospis i plan treningów. I to naprawdę pomogło.
pilotka #3
Jeżeli po powrocie z wczasów wraca się również do dawnych nawyków, efekt jojo murowany, więc w takim przypadku nie ma to większego sensu.
~eni #4
W moim przypadku odchudzająco podziałal sam wyjazd w góry i długie piesze wędrówki. Zaopatrzeni w bardzo dobre buty meindl przemierzyliśmy wiele kilometrów. Jak tylko będzie trochę wolnego powtórzymy wypad na górskie szlaki.
pilotka #5
Ruch rzeczywiście jest bardzo ważny, ale równie istotna jest i zdrowa dieta.
RobertM3 #6
Ja postanowiłem że tym roku wezmę się za siebie i zmienię tryb życia na zdrowszy. Od 1 stycznia 3 razy w tygodniu chodzę na siłownie i postanowiłem że udam się na wczasy odchudzające . Znalazłem ciekawą ofertę wczasów odchudzających nad morzem - Primavera-Jastrzębia Góra . Posiadają bogatą i dobrze przygotowana oferta, bowiem oprócz specjalnie przygotowanego, zbilansowanego jadłospisu w programie jest bogata gama ciekawych zajęć - w tym ćwiczenia na plaży, poza tym cały czas uczestnicy są pod opieką fachowców, którzy służą im radami. Moja znajoma już tam była i była bardzo zadowolona, mam nadzieję że i mnie się uda wprowadzić zdrowe nawyki do mojego życia na stałe :))
Ostatnia modyfikacja 28-01-2015, 22:54 Cytuj
~lola123 #7
Ale jeśli w takim miejscu nauczymy się zdrowych nawyków, to możemy wynieść z niego jakąś korzyść. No i zapewne to dobry sposób, aby schudnąć przed jakimś ważnym wydarzeniem, np. przed ślubem. Ale ofert tego typu jest sporo, wystarczy spojrzeć w wyszukiwarkę: http://www.qtravel.pl/q/odchudzanie
Pytanie, które z takich wyjazdów napawdę coś dają, a które to tylko pic na wodę.
W tej kwestii to nawet opiniom innych nie bardzo można zaufać, bo to, że koleżanka na jakichś schudła nie znaczy wcale, że i nam się uda. W końcu każdy jest trochę inny i trzeba to jakoś mądrze obmyśleć.
kantabryjska #8
coraz bardziej przestaję wierzyć w siebie, diety odchodzające, wczasy które odchudzaja głównie kieszeń i w basen + bieganie. Chyba wybiorę się na ,mrozenie tłuszczyku, czyli kriolipolizę w Warszawie Dieta daje przede wszystkim wzdęcia i gazy, jak się nawet schudnie to pojawia się efekt joja. Basen i bieganie powoduje, że jeszcze bardziej chce się podjadać. Chyba zgłoszę się na mrozenie tłuszczyku, zawsze to nowe doświadczenie
~Jotpeg #9
Też zdecydowałabym się raczej na odchudzanie we własnym zakresie niż wyjazd na całę wczasy. Polecam chociażby piperine. Można schudnąć o wiele taniej i równie zdrowo. Tak chyba jest zdecydowanie lepiej.
~RomanTycz #10
Nie ma sensu inwestować w takie wczasy. Jedynym sposobem na schudnięcie jest praca nad sobą i zmiana diety, chociażby wprowadznie do diety oleju kokosowego. Nie ma co liczyć na to, że pojedzie się na takie wakacje i waga utrzyma się na całe życie. Jeśli nie zmienimy nawyków, to po każdym takim wyjeździe będzimy doświadczać efekty jojo.
kojos #11
Uważam, że taki wyjazd może przynieść pozytywne rezultaty. Warto zainwestować w imprezy firmowe szyte na miarę Za przygotowanie są odpowiedzialni profesjonaliści z kilkuletnim doświadczeniem.
~Marta38 #12
Ciekawa sprawa z tymi wczasami. Myślę, że może się to sprawdzić. Ja osobiście inspirację do odchudzania czerpię z http://szczuplakobieta.pl/african-mango-opinie-cena-gdzie-kupic/. Grunt, żeby mieć coś, co będzie nas napędzało w odchudzaniu :)
felice #13
Takie wczasy to dobry sposób na rozpoczecie chudnięcia "z przytupem" jednak nie oszukujmy się, po powrocie do domu powinniśmy kontynuować naszą dietę. Najlepiej zreszygnowac z białej mąki, żywności przetworzonej i dodatkowo wspomagać się np. piciem zielonej herbaty. Niestety ta w supermarketach często ma nienajlepszy smak ktory skutecznie zniechęca nas do jej picia, a niełatwo o dobry sklep z herbatą w każdym mieście. Dlatego polecam sklepy internetowe takie jak: www.domherbat.pl wybór jest ogromny więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Ostatnia modyfikacja 04-01-2016, 08:36 Cytuj
gingero #14
Na takie wczasy trzeba poświęcić cały urlop. Mi by było szkoda :) Wolę zabiegi na miejscu, które nie zakłucają mojego codziennego funkcjonowania. Zgodnie z noworocznym postanowieniem, że coś dla siebie zrobię, zaczęłam chodzić na Redustim. To zabieg redukcji tkanki tłuszczowej przy pomocy pola magnetycznego. Skorzystałam z promocyjnej ceny 2000 zł za 12 zabiegów w Vici Clinic w Krakowie. Muszę przyznać, że jest dobrze, centymetry poleciały :) Po 4 zabiegach 3 cm mniej.
Ostatnia modyfikacja 28-01-2016, 16:53 Cytuj
~alic #15
Na schudnięcie najlepszy jest ruch i odstawienie słodyczy.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany