Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Sklep internetowy auto części

lanadel #1
Hej szukam namiarów na sprawdzony sklep internetowy z auto częściami https://autocraft24.pl/ . Fajnie jakby mieli jakieś rabaty dla stałych klientów bo mam warsztat. Macie jakiś namiar ?
Ostatnia modyfikacja 18-03-2020, 09:59 Cytuj
Wiki9 #2
Jeśli komuś z Was byłyby potrzebne jakieś nowe części do wałów napędowych w Waszych samochodach, to polecam zajrzeć na stronę https://takiewaly.pl/czesci-do-walow-napedowych/. Możecie tam liczyć nie tylko na zakup takich części w atrakcyjnych cenach, ale również na fachowe doradztwo w razie potrzeby :)
Cytuj
Karrosa #3
Tak się składa, że ja potrzebowałam pilnie zamówić części do Mercedesa. Rozglądałam się za odpowiednią firmą aż finalnie z polecenia mojego dobrego kolegi trafiłam na tą ofertę: https://autoczescizielonki.pl/auto/mercedes-benz Zdecydowałam się skorzystać z ich propozycji i z czystym sumieniem polecam. Widać, że długo działają w branży, bo wszystko śmiga tak jak należy. Dlatego na ten moment może śmiało szczerze Wam ich polecić ;)
Cytuj
gingero #4
Części można zamówić w sieci, ale co z ich montażem? Ja w takiej sytuacji zawsze odwiedzam warsztat samochodowy. Zazwyczaj jest to warsztat samochodowy Cerekwica, Trzebnica Jarex24: https://jarex24.pl/warsztat/.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany