Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Urodziny żony

aleks454 #1
Moja żona ma urodziny za kilka dni i szukam prezentu dla niej. Chciałbym zakupić dla niej jakiś gadżet erotyczny, bo wiem że będzie zaskoczona z prezentu oraz zadowolona. Czy możecie mi coś polecić ?
Cytuj
ibarek99 #2
W moim przypadku wprowadziło to spore urozmaicenie do wieczornych zabaw, dlatego uważam że masz dobry pomysł na prezent.
Cytuj
aleks454 #3
Gdzie robiłeś zakupy i dlaczego ? Przejrzałem kilka ofert, jednak mnie nie zainteresowały.
Cytuj
ibarek99 #4
Razem z żoną robimy zakupy na stronie https://xn--wiat-ovo-lvb.pl/ . Po pierwsze duży wybór zabawek erotycznych, więc na pewno wybierzesz coś dla siebie. Po drugie wysoka jakość produktu, co osobiscie bardzo cenię .
Cytuj
aleks454 #5
Zdecydowanie jakość produktu to ważna rzecz, więc na pewno skorzystam !
Cytuj
Wiki9 #6
Ja myślę, że dobrym pomysłem na prezent dla żony z okazji urodzin będzie jakiś ładny perfum ;) Co powiesz na zapach od Armaniego z oferty na stronie internetowej https://francuskieperfumy.pl/armani-perfumy-damskie ? Żona na pewno będzie zachwycona ;)
Cytuj
~GabrielL #7
Moja żona uwielbia biżuterię i na urodziny kupiłem jej komplet Namination z https://www.labizu.pl/nomination.html bo jest dobra promocja trzy rzeczy w cenie dwóch. Była zadowolona a to najważniejsze ;)
Cytuj
~elly4 #8
A myślałeś może o jakiejś bieliźnie? Taki prezent dla kobiety to zawsze super rozwiązanie i chyba nie znam kobiety, która by sie nie ucieszyła! Na https://lovita.pl...ns/komplety-bielizny pooglądaj fajne zestawy i wybierz coś dla małżonki
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany