Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Polecam fajne miejsca na wakacje

~Azielony #106
My z ekipą w tym roku mamy zamiar zwiedzić Śląsk, moim zdanie to bardzo niedoceniany region naszego kraju. Bazę noclegową zrobimy sobie w hotel Gliwice
~azielony #107
My z ekipą w tym roku mamy zamiar zwiedzić Śląsk, moim zdanie to bardzo niedoceniany region naszego kraju. Bazę noclegową zrobimy sobie w hotel Gliwice
visiton #108
Ja ostatnio miałem spore wyzwanie od kilku osób w poszukiwaniu apartamentów nad morzem. Znalazłem dla nich sporo w IRS Royal Apartments z trójmiasta. Ceny adekwatne do jakości. Jest też Nordbyhus na samej Wyspie Spichrzów - maja apartamenty, które wyglądają jak w mieszkaniu a cena za nocleg to czasem około 220-240zł
Więcej na noclegi Gdańsk - może komuś się przyda?
Villa33Sopot #109
Bez wątpienia fajnym i godnym polecenia miejscem na wakacje jest Sopot gdzie każdy wypocznie i znajdzie coś dla siebie. Nocleg w komfortowych pokojach, blisko plaży macie zapewniony u nas- Villa33Sopot.pl
Coleman #110
Podczas Majówki wybrałem się do Zajazdu Biskupin, gdzie spędziłem łącznie ponad tydzień. Pogoda dopisywała, więc mogę powiedzieć że było świetnie. Sam Zajazd natomiast to bardzo przyjemne miejsce, w którym można liczyć na miłą obsługę i pyszne jedzenie w karczmie obok. Jak ktoś szuka czegoś spokojnego to polecam się tam wybrać.
~dorothae #111
Ja postawiłam na Polskę w tym roku. Zdecydowałam się na wakacje nad morzem, niedawno zarezerwowałam sobie kwaterę na Bookaparcie i mam nadzieję, że będzie super :d Nie mogę się tego wszystkiego doczekać.
HotelPaszkowka_pl #112
Według mnie warto te wakacje spędzić w Polsce. Ze swojej strony mogę bardzo polecić nasz hotel znajdujący się w okolicach Krakowa :) na pewno każdy będzie dobrze wspominał pobyt tutaj.
~silvvia #113
Cytat: emeraldx (2018-05-06 14:37)
Ja bardzo lubię jeździć w polskie góry :) Zazwyczaj rezerwuję sobie wtedy jakąś kwaterę na bookaparcie i jadę. Wybieram różne miejsca, nie tylko te najpopularniejsze.

Góry są świetne, też bardzo lubię tam jeździć. Jak dla mnie dobry kierunek.
Ronin-bialogora_pl #114
Według mnie w te wakacje naprawdę warto wybrać się nad polskie morze. Po pierwsze jest u nas bezpiecznie, a po drugie w ten sposób pomagamy krajowej turystyce.
~pola777 #115
Cytat: dorothae (2018-06-26 11:25)
Ja postawiłam na Polskę w tym roku. Zdecydowałam się na wakacje nad morzem, niedawno zarezerwowałam sobie kwaterę na Bookaparcie i mam nadzieję, że będzie super :d Nie mogę się tego wszystkiego doczekać.

A gdzie się zatrzymałaś? Bo ja chętnie bym się gdzieś wybrała we wrześniu na kilka dni :)
VeneciaPalace_pl #116
Bardzo dobrym miejscem także jest Warszawa. Nasz hotel na pewno ugości każdego. A miasto naprawdę warte zwiedzenia przez więcej niż 1 dzień.
~Tomeczek41 #117
Znalazłem ciekawą stronę, gdzie można znaleźć zniżki na noclegi, na dodatek piszą całkiem ciekawe rzeczy
~Tomeczek41 #118
Znalazłem ciekawą stronę, gdzie można znaleźć zniżki na noclegi, na dodatek piszą całkiem ciekawe rzeczy https://bookingdeal.pl/blog/tania-rezerwacja-booking-znizki/

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany