Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Omijajcie biura podróży

kirt #16
To zależy czy jedziesz na wypoczynek czy na objazd. Jak na objazd to moim zdaniem lepiej z biurem
Adisman #17
Na objazd z biurem ? No chyba nie, najlepiej objazdówki robić sobie samemu. :)
~Rema #18
Cytat: ROMCIA (2017-08-03 10:59)
witam ! od 20 -tu lat jeżdżę na wczasy ,ale tak niewiarygodnego biura jak Rainbow Tour jeszcze nie spotkałam. Teraz nie wiem czy całe biuro jest takie i ich wszystkie oferty , czy tylko trafiłam na beznadziejnych rezydentów i ofertę na Kretę do Giorgiopulis - Summer Beach. Rezydenci nieobecni , najlepiej jeżeli już mają asystentów to może teraz asystenci asystentów przydali by się. W hotelu brud, smród i ubóstwo. , beznadziejna obsługa zajmująca się tylko gośćmi z Rosji. Pan menadżer w ogromnej restauracji chyba na 1000 osób z taką miną nieszczęśliwą, że powinienien zmienić pracę bo odstrasza, ale dla gości z Rosji uśmiechnięty. nie wiem po co są oferty do tych hoteli w których Polacy są niemile widziani. Czy każdy Polak to pijak, cham, awanturnik i kurwa? BO MAM WRAŻENIE ŻE WSZYSTKICH NAS TAK ODBIERAJĄ. Dlatego jeżeli możecie to szukajcie ofert innych biur podróży.

Szczerze się zdziwiłam bo w Hotelu Summer Beach sama spędzałam czas z Rainbow i to miejsce wywarło na mnie bardzo dobre wrażenie. Rezydenci wywiązywali się z obowiązków, jak trzeba to byli, personel w porządku, wyżywienie ok, pokoje też całkowicie bez zastrzeżeń. No i ogólnie jakoś tak miło i przyjemnie tam było.
kasiunia #19
Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od wakacji. Od około 20 lat organizujemy sobie wakacje na własna rękę i dzięki temu od około 10 lat jeździmy na wakacje dwa razy. Owszem jak kupisz lasta 2 dni przed wylotem to zapłacisz grosze.Raz udało nam się kupić samolot czarterowy na dwa dni przed wylotem i zapłaciliśmy około 1.1 tys. zł za przelot za 4 osoby. Reszta to już bułka z masłem .Jednak od roku 1997 jeździmy do Chorwacji ... jak to zrobić poczytajcie sobie w http://www.chorwacja-wycieczki.pl/ Naprawdę jest to duża frajda. pzdr
Ronin-bialogora_pl #20
Zgadza się, to też w dużym stopniu kwestia naszych oczekiwań, osobiście znam kilka dobrych i godnych polecenia biur podróży oraz takich które lepiej omijać szerokim łukiem. Jestem zdania, że jeżeli wybieramy się do europy południowej lub zachodniej, to spokojnie możemy zorganizować taką wycieczkę samodzielnie.

Ronin-Bialogora.pl
mero #21
dziekuje za rady na pewno od dzisiaj bede omijac biura podrozy
Max_Hunter #22
Zawsze podróżujemy z biurem podróży (z różnymi biurami ) i nigdy nas nie zawiodło. Czasem były jakieś tam zmiany, drobne rzeczy , ale nic poważnego. Możne renoma biura tu ma znaczenie ?
PodOchorowiczowka_pl #23
Podstawą jest znaleźć dobre biuro podróży któremu możemy ufać, renoma ma jednak duże znaczenie. Nie chodzi też o to aby omijać biura podróży, wybrać to które zbiera najwięcej pozytywnych opinii, recenzji.

PodOchorowiczowka.pl
Ghitob #24
Ja np wszystko organizuje samodzielnie i nie widzę w tym większego problemu - plus do tego jest to po prostu taniej
bijadda #25
Ja też wychodzę z założenia, że lepiej jest sobie organizować takie wczasy samemu :)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany