Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

BUT obozy, party zone

tusia #1
Czy ktoś był na party zone, słyszał opinie o tym, albo o biurze? Chodzi mi głównie o kadre. Czy są spoko wychowawcy, czy jest z nimi luz. Z góry dzieki za odpowiedz ;)
~nata #2
też mnie to interesuje, ponieważ w tym roku wybieram się na tego typu obóz do Włoch, licze na niesamowity luz bo mam zamiar sie dobrze wyszalec : D
~Korall #3
Zapytajcie na ich Facebooku -> http://www.facebook.com/kochamwakacjepl
Tam jest ponad 7 tyś ludzi z czego wielu doświadczonych klientów biura. Nie można chyba znaleźć lepszej opinii niż od doświadczonych bywalców.
~Majka12345 #4
To prawda, facebook jest teraz największym kompendium wiedzy. Ale tak ogólnie to mogę podrzucić swoje 3grosze, bo byłam z Butem na wyjeździe. Kadra jest na prawdę spoko! bardzo promłodzieżowa, ale nie dają sobie wejść na głowę. Ludzie też fantastyczni, ale to i tak zależy od turnusu. Fajnie, że BUT organizuje imprezy poobozowe, bo można spotkać się z ludźmi z którymi straciło się kontakt ;)
~jacekw #5
Oj tak, duże luzy, - alkohol, rzyganie po balkonach,
potem sami sie tym chwalą:
https://www.faceb...mp;total_comments=27
~kochaneczka #6
A wysyłał ktoś może dzieci na kolonie z tym biurem?? Chcę właśnie wysłać córkę na jej pierwsze kolonie, więc wiadomo jestem pełna obaw.
~pawelg11 #7
najlepsze wakacje na jakich były moje dzieci, wróciły zadowolone

Cały czas idą do przodu i są na czasie!

~123 #8
Witam właśnie odebrałam dwójkę dzieci z koloni z But jestem mega zadowolona , dzieci były pod super opieka miały wypełniony grafik ,zero nudy ,kochane i zaangażowane panie opiekunki .Młodsza córka dała radę pomimo że ma tylko 8 lat i były to jej 1 sze kolonie.Gorąco polecam :)
~mamaKasi #9
Pierwsze kolonie mojej córki były własnie z tym biurem podróży. Dowiedziałam się o nim od znajomej ona wcześniej swoje dzieciaki na te kolonie puszczała. Kasia zadowolona wróciła z mnóstwem historii co robiła przez ten czas. W tym roku to będzie jej 2 wyjazd z biurem. Sama powiedziała że chce jechać. wcześniej była w górach to teraz nad morze pojedzie

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany