Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wycieczki na Bali z polskim przewodnikiem

suzi #16
Ja też widziałam ostatnio bardzo fajny wybór takich wycieczek na stronie http://sunsara.pl/. Może warto rzucić okiem? Oprócz Indonezji mają też w ofercie takie kraje jak Peru, Nepal czy Sri Lanka. A to oczywiście nie wszystko. Myślę, że taka zorganizowana wycieczka z polskim przewodnikiem to super sprawa.
Cytuj
Ronin-bialogora_pl #17
Skoro jesteś doświadczony w tej kwestii, to sprecyzuj w takim razie ile kosztuje wycieczka na Bali oraz jaki będzie najlepszy program zwiedzania, im więcej szczegółów tym rzecz jasna lepiej i bezpieczniej.


Ronin-Bialogora.pl
Cytuj
adejamon #18
hej
Cytuj
Bosa #19
hej, takie wycieczki to jest to co mnie kręci :)
Cytuj
Mega-wakacje #20
Szczegóły takiej wycieczki, jej dokładny opis znajdziesz na Mega-wakacje.com.pl gdzie skupiamy wiele ciekawych ofert sprawdzonych biur podróży.
Cytuj
kastyl #21
hej
Cytuj
HotelFarmona_pl #22
Wycieczka na Bali to bardzo ciekawy pomysł i dość egzotyczna sprawa. Zazdroszczę wyjazdu ;)
Cytuj
~Krysztian #23
Polecam Bali - Wyspa Bogów z Rainbow. Wycieczka jest rewelacyjna, podobnie jak samo Bali. Nasz pilot oraz przewodnicy lokalni to czyste złoto.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany