Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Biuro Podróży StudenckieWyjazdy.pl

Tomek10086 #1
Siemanko. W tym miesiącu zamierzam wyjechać ze znajomymi za granice a mianowicie do Chorwacji. Kumpel polecił mi Biuro http://studenckiewyjazdy.pl
Wydaję się ciekawe z dobrą ofertą. Miał ktoś do czynienia z tym biurem?
Proszę o odpowiedź.
~Barber #2
Roczek temu żem sobie tam pojechal z dwomam ziomkami i powiem ze bylo naprawde fajnie,a dokładnie do chorwacji: imprezki hoho ^^ i trafilismy na genialna pogode,nie było takich upałów XD
~Niezadowolony #3
Hej, byliśmy w tym roku ze studenckiewyjazdy.pl w Risoul i zdecydowanie NIEPOLECAM!
Brak jakiej kolwiek ogranizacji - wysadzają z autokaru i radź sobie sam (łącznie ze znalezieniem hotelu).
W ofercie było codzienne powiadomienie sms'em o organizowanych imprezach- owszem było dzień przed powrotem o wyjściu do klubu (gdzie i tak były imprezy) info dostaliśmy o 21 a o 22 zbiórka:)
Miały być zaodwy/imprezy dla naszej grupy na stoku - nic nie było
Miało być szkolenie snowboardowe - też nie było bo instruktorowi się nie chciało....
Podsumowując odradzam - jest wiele ciekawszych organizatorów (widzieliśmy na stoku inne polskie grupy i aż żal się człowiekowi robiło.....
~Studentka #4
Gorąco polecam!

Byłam z nimi na wyjazdach już kilka razy - i tych letnich i tych zimowych, z każdego mam super wspomnienia - na pewno najlepsze wyjazdy w moim życiu :-)

Szczególnie Bułgaria. Imprezy że HEJ ! :-)

Free ski we Włoszech whoooaa!

POLECAM !
~Ziommm #5
Siemka, nie wiem jak zima, ale zeszły rok w Chorwacji mega! codzienne imprezy, super atmosfera, aż policja przyjezdzała na spilnować:) hehehe. Pozdro Rudy!
piratka #6
hmm ciekawe, ja własnie zastanawiam się nad tym studenckim wyjazdem, ale może lepiej jechac gdzieś z bardziej znanym biurem podróży
~wyjazdowiczka #7
Ja również zdecydowanie odradzam. Byłam na tym samym wyjeździe w risoul na sylwka i zdecydowanie moge powiedziec 0 organizacji! Nie rozumiem po w ofercie pisac o tym, że będą zawody i imprezy organizowane na stoku, jak wogole nie planuje się tego robić. Mówie wam, ta oferta to była jedna wielka ściema. Zresztą po 26 godz podróżny szukanie po ciemku hotelu, w śniegu z deską, butami i wielką torbą to nic fajnego. Juz nie wspominam o braku smsowego serwisu
~praga_2014 #8
Stanowczo odradzam !!! Wyjazd na majówkę do Pragi to katastrofa organizacyjna. Kierowca kilkukrotnie zabłądził na trasie do Pragi. Na miejscu były problemy z kwaterunkiem mimo, iż organizatorzy zarzekali się, że większę grupy nie zostaną rozłączone. Podczas odjazdu okazało się, że autokar ma problem z tylnim zawieszeniem i był przechylony o kilkanaście stopni w 1 stronę. Mimo rozmów z pilotem (jednym z włascicieli biura) odmówiono zoorganizowania zastępczego pojazdu bądź skontrolowania stanu technicznego. Po kilku km zaczęły spadać rzeczy z półek i dopiero wtedy arogancki i bezczelny pilot zdecydował się wezwać pogotowie serwisowe... Jedna wielka żenada - właściciele myślą chyba, że studentom zależy wyłącznie na tym żeby napić się na wyjeździe i poimprezować... Kiedy pojawiają się problemy organizacyjne chowają głowę w ziemię w naszym przypadku ryzykując zdrowie turystów i utratę reputacji całego biura!
doktorek033 #9
polecam na własną rekę znaleź apartament wychodzi dużo taniej my w tym roku jedziemy ew wrześniu a w lutym rezerwowałam niclegi ( za dojazd tz. paliwo i nocleg 540 zł. na osobę ) . Apartamenty w dość wysokim standardzie , zgrana ekipa 9 osobowa piaszczusta plaża koło miejscowości Pula polecam.

www.vippodroze.pl
~Katastrofa #10
Nikomu nie polecam tych dziadów. Dostaliśmy z kumplem na miejscu klucz do pokoju i skipass i to cała organizacja, dodam tylko ze była 22 w nocy i nie mogliśmy znaleźć zakwaterowania, do 1 w nocy chodziliśmy z tymi walizkami deskami itd. az wkoncu znalesliśmy, nikt telefonu nie odbierał z organizatorów,
~mmmmmmmmmmm #11
NAJGORSZE biuro podróży jakie kiedykolwiek istniało !!! psujące się autokary, kierowcy bez mózgu, tak samo zresztą jak piloci. Wyjazdy do hoteli, z których 'jedzenia' nawet bezdomne psy nie chcą tykać !! Kaucja? Możecie zapomnieć, że ktokolwiek wam ją odda, a jak minie trochę czasu od powrotu to zrobią imprezkę afterparty żeby się wszyscy cieszyli..zresztą dzieciarnia może i się cieszy, ale ja chce moje pieniądze ! szczerze mówiąc powinni oddać hajs za cały allinclusive, którym d.. można było sobie podetrzeć ! to było w Bułgarii. ALkohol chyba ruski, najgorszy, bez akcyzy itd.. przekąski ?! suchy chleb z czymś co ma przypominać kawałek szynki ? jakieś beznadziejne ciastko i lody, które chyba robią z proszku.. Jedzenie?! codziennie to samo, na obiad i kolacje, a jak sie nie zje jednego dnia np kalafior to nastepnego jest kalafior z marchewką ;) i tak w kółko.. a śniadanie to chyba szkoda słów.. nawet 'jajecznica' śmierdziała g..nem, a w dzien wyjazdu jak zobaczyli, że ludzie robią kanapki na drogę to nagle zabrakło im chleba ! oczywiście dla następnego turnusu pół godziny później już się znalazł ;)
NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Migia #12
NIE POLECAM! Wyjazd do Hiszpanii to jakaś kpina. Transport z jakimiś dziadkami autokarem, tylko 1/3 to młodzież, a autokary były dwa, więc spokojnie dało się podzielić młodzież/starsi ludzie z doczepek w innym. Warunki gorsze niż przewóz bydła- postoje co 4, czasem 5h! Kierowcy nie mili, kłótliwi i wiecznie się czepiający. Sam przyjazd- dostaliśmy klucze, kaucje wpłaciliśmy. Organizatorzy poinformowali nas, że mamy tańsze wejściówki do najlepszego klubu- TROPICS na cały tydzień. A wiecie, co się okazało? Po rozmowie z jakimiś Niemcami wyszło na to, że nie dość, że wejściówka jest w normalnej cenie, to jeszcze powinniśmy dostać takie vouchery na drinki, które wziął sobie nasz "pilot" i sprzedawał nam za 2 Euro (drinki normalnie były za 5), jako kolejną "cudowną promocję" dla nas. Kolejny kwiatek to wycieczki zorganizowane... płacimy wcześniej, wszystko fajnie, ale wiadomo, kilka osób zabalowało i nie wstali. I co? Nie ma zwrotów, bo już opłacone z góry. Normalnie powiedziałabym, że okej, ale na własne oczy widziałam, jak cudowny "pilot" dawał kasę do ręki na wycieczkę statkiem, a pani liczyła, czy się zgadza za wszystkich. Z niedowierzaniem również podeszłam, spytałam. Pani mówi tylko po hiszpańsku, ale chyba "piloci" nie przewidzieli, że ktoś może znać język poza nimi, więc na spokojnie dowiedziałam się, że płacili całość przed wycieczką. A gdzie reszta? W ich kieszeni. Miały być imprezy na naszym basenie, była jedna. Miały być wyjścia codziennie, były może 2 zorganizowane. DJ zjarany, pilot pijany spał przed hotelem... Wracaliśmy w środku nocy sami, bo nie chciało im się umówić się z nami na daną godzinę i nas bezpiecznie odebrać z dyskoteki. PORAŻKA I JESZCZE RAZ PORAŻKA!
~Kolo #13
Ja też odradzam biuro studenckiewyjazdy.pl. Byłem z nimi w Chorwacji makarskiej w lipcu 2015.

Autkoar nie dość że podjechał z godzinnym opóźnieniem to zepsuty. Podmienili w Częstochowie na mniej zepsuty.

Kierowcy jacyś szaleni. Nie znali trasy. Co chwilę się gubili. Dodatkowo spowodowali by wypadek na trasie.

Samo zakwaterowanie było w miarę ok. Zwłaszcza że było napisane że apartamenty raczej skromne. I takie były, mega skromne.

Obiecywali dobre jedzenie w knajpie L A T E R N A, które kosztowało 91 euro. Niestety było obrzydliwe. Lepiej było kupować sobie samemu na mieście.

Zdecydowanie nie polecam.
~EurotripVivaItalia #14
Hej!:) Czy ktoś wybiera się lub tez zastanawia nad wyjazdem na Eurotrip Viva Italia bądż Portugalia (7+7) ?:)
Dajcie znać w komentarzach
Pozdrawiam Andżelika
~EUROTRIP_2015 #15
HEJKA, JA ZASTANAWIAM SIĘ NAD WYJAZDEM, EUROTRIP VIVA ITALIA, JAKOŚ NIE JESTEM PRZEKONANA, DLATEGO POSTANOWIŁAM POSZUKAĆ OPINII JAKIEJKOLWIEK NT, WYJAZDU.. ALE SĄDZĄC PO KOMENTARZACH TO KIEPSKO TO WIDZĘ..

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany