Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Ferie w Alpach, Risoul z ZimaStudenta.pl- 200km tras czeka na Ciebie!

LatoZimaStudenta #1
Risoul-Vars to kompleks narciarski położony w samym sercu Alp Kortyjskich na wysokości 1850 m n.p.m., obejmujący 180 km tras zjazdowych. Tereny narciarskie położone są pomiędzy 1650 a 2750 m. Duża różnorodność tras zapewnia odpowiedni stopień trudności dla każdego narciarza od łatwiejszych do tras wymagających wielu umiejętności. Większość stoków na wysokości powyżej 2000 m n.p.m. sprawia, że warunki śniegowe są bardzo dobre. Stacja oferuje wiele atrakcji poza narciarskich przyciągając turystów regionalną kuchnią, dyskotekami oraz pokazami akrobacji narciarskich i snowboardowych na oświetlonych stokach.
Terminy: 01.02.2013 - 10.02.2013
Cena od 889 zł/os
Cena obejmuje:
•    zakwaterowanie (7 noclegów)
•    przejazd tam i z powrotem komfortowym autokarem (wc, dvd, barek, klimatyzacja)
•    opiekę pilotów i organizatorów
•    wstęp na basen i saunę
•    imprezy na stoku i APRESSKI
•    Naukę tańca „SALSA"
•    Clubbing w godzinach wieczornych „ LIVE DJ’s”
Cena nie obejmuje:
o    6-dniowego karnetu na stoki Risoul-Vars w wysokości 500zł/os. opłata obligatoryjna (kwota doliczana jest do umowy, do karnetu potrzebne jest zdjęcie legitymacyjne)
o    ubezpieczenia KL, NNW oraz Ski w wysokości 60zł/os opłata obligatoryjna (kwota doliczana jest do umowy)
o    opłaty klimatycznej w wysokości 8 euro/pobyt/os. - opłata obligatoryjna (płatne w autokarze w drodze do Francji)
o    kompletu pościeli i ręczników, opłata w wysokości 10 euro/os. (płatne w autokarze w drodze do Francji, proponujemy zabrać swój komplet)
o    kaucji zwrotnej w wysokości 250 euro za cały apartament (kwota dzielona równomiernie na liczbę osób w danym apartamencie, zwracana w dniu wyjazdu, po zdaniu apartamentu, płatne w autokarze w drodze do Francji)
o    sprzątania końcowego w wysokości 50 euro za apartament/studio (opłata za sprzątanie końcowe nie jest pobierana, jeżeli sprzątanie zostanie zrealizowane samodzielnie)
o    sprzątania końcowego w wysokości 50 euro za apartament/studio (opłata za sprzątanie końcowe nie jest pobierana, jeżeli sprzątanie zostanie zrealizowane samodzielnie)

Dowiedz się więcej:
http://www.latost...l/offer/feriewrisoul
info@zimastudenta.pl
502 277 723
Cytuj
ede334g #2
Nie jesteście spełnieni swoją miłością ? Brakuje wam kontaktu z innymi osobami ? Szukacie dodatkowej rozrywki czy może miłości albo po prostu towarzystwa ? Panie do towarzystwa, http://www.aylesbury-escorts.com/ to coś co może umilić wam czas na co dzień..
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany