Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

tramp rzeszów

pacz #1
pragnę przestrzec wszystkich na aby nie wysyłali dzieci ani nikogo na ich obozy. ludzie tam pracujący są niekompetentni, kierownika w ogóle nie widać siedzi gdzieś i rzadko go się spotyka(na jednej było inaczej, wyjątek potwierdza regułę), a najważniejsze tam pracuje pedał i pedofil w jednym(informacja ta jest nieprawdziwa itp nie należy jej brac pod uwagę i tp. pozatym nigdy nie zostanie potwierdzona przez układy tej osoby. dziękuję za uwagę mam nadzieje ze zrozumieliście o co chodzi) , jest chyba opiekunem albo kierownikiem, ma bardzo dobre uklady w trampie i jakiś władzach rzeszowa. jeździłem na wiele koloni i wiem że to nie jest firma która jest godna powierzenia opieki kogo kolwiek, nawet osobom po 18 lat nie polecam jechać. dziekuję za uwagę mam nadzieje że nikt nie będzie miał takich przeżyć jak niektóre osoby będące aktualnie na kolonii.
pozdrawiam
~Janio #2
Witam!
Nie wiem kim jesteś człowieku, ale piszesz jakieś nie sprawdzone bzdury.Jezeli tak twierdzisz to czemu się nie podpiszesz. Bardzo łatwo jest komuś zepsuć opinię,ale w imię czego???? Moje dzieci jezdza z tym biurem od lat i powiem szczerze ,ze jeździły wczesniej z innych biur i mam porównanie. Tramp jest biurem b. dobrym robi ciekawe kolonie,dzieciaki zawsze maja dużo wycieczek oraz imprez, kadra jest b. fajna i nie wiem o jakiego pedofila chodzi.....Rozmawiam dużo ze swoimi dziecmi i nie sa to dzieci maleńkie ale nigdy nie skarżyły sie na kadrę i nie wiem skad te osądy.Może to z Tobą coś nie tak?????podaj konkretnie o kogo chodzi jeżeli masz takie uwagi.Skad wiesz co przeżywają niektóre osoby na kolonii????Ja bede nadal wysyłał dzieci na kolonie z tego biura, bo wiem ,ze wracaja zadowolone, zdrowe i sa bezpieczne-a o to mi głownie chodzi.
Pozdrawiam Jacek W
~anna1995anna #3
biuro super
byłam jako wychowawca na klonii i serdecznie polecam, kadra wykwalifikowana
dzieci mega
umowa i pieniążki na czas
polecam :) !!!
Kamilossa #4
Najwidoczniej akurat ten klient był niezadowolony http://sawo-kontenery.pl może warto pomyśleć nad doborem kadry pracowniczej?

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany