Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wyjazd na weekend

sunny #1
Hej, w oczekiwaniu na wyjazd wakacyjny "pełną gębą" postanowiliśmy zakosztować wakacji podczas wyjazdów weekendowych. Czy możecie polecić jakieś ciekawe miejsca w Polsce, do których bez problemu można dojechać samochodem? Przeglądam różne blogi turystyczne i strony, ale często brakuje na nich szczegółowych opisów, cen, zdjęć itp. Może byliście w interesujących miejsach i możecie wskazać konkretne miejscówki? Na początek myślałam o Kazimierzu Dolnym, morzu, Mazurach itp. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki :)
~honey #2
Jeśil interesuje Cię Kazimierz Dolny, to polecam Ci zajrzeć - koleżanka mi poleciła koleżanka i ostatnio to mój ulubiony blog turystyczny - opisują kilka bardzo ciekawych miejsc w Kazimierzu, są fotki pensjonatów i pysznego jedzenia + podane ceny: taste away
sunny #3
Dzięki honey! Strasznie zainteresował mnie ten pensjonat Vincent: http://www.tasteaway.pl/2013/07/14/magiczne-miejsca-w-polsce-pensjonat-vincent-kazimierz/ - byliście tam? Zdjęcia jedzonka wyglądają tak, że aż robię się głodna :)
majala #4
Ja polecam Ośrodek Zalesie Mazury Active Spa! Piękna okolica jak to na Mazurach. My skorzystaliśmy z wypożyczalni rowerów. Niedaleko jest las więc można sobie zrobić wycieczkę. Jedzenie regionalne, podane w postaci szwedzkiego stołu co mi osobiście bardzo odpowiada bo nie lubię mieć czegoś narzuconego z góry, że dzisiaj to i to. Jak ktoś chce zrobić sobie weekendowy wypad to z pewnością będzie zadowolony z tego ośrodka
~Ruda #5
ooo majala, też byłam w tym ośrodku i uważam podobnie jak Ty. Sporo atrakcji, rowery, basen, zjeżdżanie, Spa (w tym też SPA dla dzieci), aquasfera, a niedaleko jest też Park linowy - nie wiem czy byłaś ale ja polecam!
pilotka #6
Jeżeli myślisz o Kazimierzu Dolnym, może od razu odwiedź Sandomierz. Tam też jest bardzo ładnie :)
~Magnolia208 #7
Ja znalazłam nieziemski hostel w Katowicach i tylko ze względu na to chcę tam pojechać. Baaaardzo dużo mozna znaleźć na ten temat w internecie. Nie uważacie, że takie miejsca to rewelacyjny pomysł?
a_gatka #8
A ja rozważam rodzinny wypad gdzieś dalej. W oko mi wpadła taka oferta http://www.unityl...-dla-zmotoryzowanych - korzystna cenowo, no i dawno nie byliśmy w Kopenhadze, która o tej porze roku jest naprawdę przyjemna. Już zaczynam wielkie planowanie zakupów tak przy okazji :)
piratka #9
Ja do Kopenhagi to wolałabym wybrać się samolotem, bo mam chorobę morską.
~Magnolia208 #10
Zazdroszczę, ja nigdy nie byłam w Kopenhadze.
a_gatka #11
piratka, ja niby też mam ale promy znoszę naprawdę dobrze i w ogóle bezobjawowo. Kołysanie jest naprawdę minimalne i nie przeszkadza ani w czytaniu, ani w tańcach, ani w spaniu tym bardziej. Może powinnaś spróbować się przełamać i dać sobie szansę na fajną imprezę na promie? :)
~naomi #12
Agatka a bylaś już gdzieś z ta firmą?? Nam się właśnie zapowiada impreza integracyjna na promie , urzędnicy mają ruszyc w świat heheh :d już nie mogę się doczekać.
a_gatka #13
Tak, byłam :) Dlatego ją polecam. Naprawdę świetna organizacja zarówno dla wyjazdów rodzinnych, jak i służbowych. Kilka razy z nimi pływałam i zawsze byłam naprawdę zadowolona.
~kawusia #14
Nie ma co się bać choroby morskiej, ja też mam, a jednak na promie czułam się świetnie, nie odczuwa się tam tak bardzo bujania jak mogłoby się wydawać, bo prom jest duży. Ja dla pewności jeszcze wzięłam locomotiv, ale myślę, że i bez tego bym dała radę ;)
A co do Kopenhagi, to właśnie trwają tam jarmarki świąteczne, więc warto sie wybrać, tak dla wprowadzenia w świąteczny klimat :)
pilotka #15
Fajne jarmarki świąteczne są też w Niemczech lub w Austrii :). Sama przeglądam akurat ogłoszenia i szukam jakiegoś fajnego domku w górach na okres poświąteczny, najchętniej gdzieś w Alpach, ale nasze polskie góry też by mi odpowiadały.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany