Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wyjazd na weekend

Kasia123 #16
A co planujecie na weekend majowy? ja zastanawiam się nad jakimś zorganizowanym wypadem z biurem podróży. Tylko nie wiem jeszcze gdzie... Ale pewnie tradycyjnie do mojej ulubionej Chorwacji! A wy? Gdzie lubicie jeździć?

Test Tour – wycieczki w weekend majowy
Cytuj
~marcia84 #17
Kto chce do nas dołączyć? Jedziemy o tutaj. Miejscówka w Bieszczadach - znakomicie przygotowana. Przede wszystkim bardzo wysoki standard na miejscu, jak oczywiście na tą cenę. Dzieci zabieramy za darmo, mamy program rozrywek na cały dzień - sauna, kort, zwiedzanie okolicy, piknik, wieczorek taneczny. Ktoś jeszcze tam będzie?
Cytuj
~Coleen #18
A na nas czeka prom i norweskie fiordy http://www.skandy...zem-w-kierunku-oslo. Mega, naprawdę mega fajna okazja i na pewno narobię mnóstwo zdjęć z tej wycieczki. :)
Cytuj
~polek #19
A ja lecę na Majorkę :d Nasza pierwsza wycieczka we dwoje... dzieciaczki będą u babci :d Wyszukałam fajną last minute z itaki aż żal nie skorzystać.
Cytuj
Irina #20
A jaki mają koszt?
Cytuj
darek82 #21
Jak weekend na wyjeździe to tylko nad morzem - plaża, woda, kite'y i rowery :) dlatego najczęściej decyduje się wyskoczyć do Trójmiasta, żeby chociaż na chwilę odpocząć od zgiełku Warszawy (gdzie mieszkam na codzień). Warto znaleźć sobie (metodą prób i błędów) ulubiony hotel/hostel i stać się ich stałym klientem, aby móc korzystać z przywielejów i nie musieć szukać co wyjazd nowego miejsca na noclegi gdańsk. Każdy w Trójmieście znajdzie coś dla siebie - morze, plaże, lasy, ścieżki rowerowe, nocne życie, rozbudowaną ofertę kulturalną.
Cytuj
Barbie #22
Ja ostatni weekend spędziłam w Krakowie i bardzo mi się podobało. Naprawdę kocham to miasto :).
Cytuj
nadinee #23
Ja zastanawiam się nad wyjazdem na Kaszuby. Myślałam o Wejherowie, znajomi byli rok temu i polecali to miejsce. Z ciekawości odwiedziłam stronę internetową miasta http://www.wejherowo.pl/ i zalazłam sporo ciekawych informacji na temat miejsc wartych odwiedzenia. Wiadomo - rynek, zabytki, ale może ktoś poleci jakieś miejsce w Wejherowie, gdzie można spędzić miło czas z dziećmi, żeby się nie nudziły i dobrze bawiły?
Cytuj
bartol #24
Ja się spróbuję wybrać w Bieszczady:)Zawsze lubię tam wracać:)
Cytuj
~a_grestowa #25
Na długi weekend sierpniowy polecałabym klimaty kryminalne! ;) Sami zerknijcie http://www.skandy...omisarza-wallandera/
Cytuj
mroju #26
A wszystko na to wskazuje, że w najbliższy weekend sierpniowy pojedziemy na defiladę wojskową do Warszawy. Podobno mają być czołgi Leopardy i inne konstrukcje wojskowe. Mają też być samoloty i kompanie reprezentacyjne z innych krajów. Nie mamy tylko noclegów.... Jeżeli nic taniego nie uda się znaleźć to skorzystamy z http://www.hotelaramis.pl/ - tam w sumie tez mają tanio jak na hotele.
Cytuj
~Aniula #27
Bardzo fajnym pomysłem jest wycieczka po Trójmieście. Można ją spokojnie zorganizowac w weekend i poruszać się samochodem. Warto odwiedzić Orłowo, dzielnicę Gdyni, żeby zobaczyć zespół dworsko-parkowy w Małym Kacku. Z ciekawszych zabytków mogę wymienić jeszcze zespół dworsko-krajobrazowy Kolibki. Jeśli interesujecie się historią i lubicie zwiedzac, to na pewno spodoba wam sie taka wycieczka. Więcej o tej dzielnicy możecie poczytac na stronie: http://orlowo.trojmiasto.pl/. Oczywiście, to nie wyczerpuje trójmiejskich atrakcji, ale uważam, że akurat te dwa zabytki są naprawdę warte zobaczenia.
Cytuj
~Wercia #28
Polecam Polskę centralną i centrum konferencyjne/ hotel http://campoverde.pl w Łodzi. bardzo przyjemna okolica , można się wyciszyć oraz pooddychać świeżym powietrzem.
Cytuj
~misioladowacz #29
Ja z kolei polecam na weekendowy wyjazd integracyjny
Kod
<a href="http://campoverde.pl>takie miejsce</a>
Cytuj
~misioladowacz #30
uuups nie udało sie :( o to chodziło
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany