Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wyjazd na weekend

brzoskwinka #46
Uważam że Kraków to świetny pomysł. Ostatnio znalazłam fajny sposób na spędzenie długiego weekendu. Ciekawa lista atrakcji : Your link here . Czy macie jeszcze jakieś fajne propozycje atrakcje?
Ostatnia modyfikacja 17-07-2015, 13:19 Cytuj
Wejherowo #47
Jeśli ktoś preferuje morze, polecam Wejherowo. To niewielkie miasto położone ok. 30 km od morza. http://wejherowo.pl/
~Jotpeg #48
Wyjazdy weekendowe to zdecydowanie najlepszy sposób na szybki wypoczynek. Szczególnie, kiedy ten wypoczynek jest intensywny. Wiem, bo byłem na evencie zorganizowanym przez www.joyevent.pl i wypocząłem lepiej, niż przez dwa tygodnie na standardowych wakacjach :)
pilotka #49
Takie wyjazdy weekendowe od czasu do czasu rzeczywiście pomagają naładować akumulatory.
cukiereczek #50
Wszystko zależy od tego co chcemy robić i gdzie spędzieć weekend. No i od zasobności portwela. Jednak ostatnio usłyszałam od znajomych o miłym spędzeniu weekendu w puszczy. Brzmi niezwykle? Jak dla mnie trochę przerażająco. Moi znajomi jeżdżą tak na różne święta połazić po lesie. Mówią że się odstresowują. Jak dla mnie spoko gdyby nie robactwo. Szukając informacji na temat takich bwyjazdów by trochę się douczyć co do przyrody a jednak nie zanudzić się na śmierć natknęłam się na taką stronkę;Your link here.
Słyszeliście o tym by jeździć po puszczy konno? To cos nowego. Co myślicie o takich wyjazdach? Ja chyba wolę bardziej cywilizowane.:-)
~kasia28 #51
Na weekend najbardziej lubię wybrać się nad morze. Mam to szczęście, że nie mam zbyt daleko, więc jak tylko czuję, że muszę naladować akumulatory ruszam nad morze. Uwielbiam półwysep Helski, oraz Władyslławowo. Dobrym miejscem na pobyt weekendowy jest Hotel Rejs położony tuz przy samej plaży. Hotel jest czynny caly rok i o każdej porze roku mozna tam spędzić cudownie relaksujący weekend.
Karaberra #52
Uwielbiam takie weekendy. Ale dla mnie najważniejsze jest, aby było tanio. Dlatego bilety autobusowe wybieram dzięki takim wyszukiwarkom https://dworzeconline.pl/
zanka #53
Samochód albo tanie bilety i ruszam na przedłużony weekend przynajmniej raz w miesiącu :)
~Aleandra #54
Dla mnie też najważniejsze jest, żeby było tanio i w miare wygodnie, bo o dobry nastrój an taki krótki urlop i atrakcje poza-noclegowe to już sobie sama zadbam:)
Zerkam pewnie dlatego na stronę hotele.pl, - tam można zarezerwować sobie nocleg nawet z 75% zniżką, oczywiście jak się trafi, więc ja planując wycieczki robię to duużo wcześniej, żeby miec czas naobczajanie.
~Darsi #55
hmm a może tak romantycznie weekend w Paryżu? wcale nie trzeba się na niego specjalnie przygotowywać wystarczy spakować co najpotrzebniejsze i w drogę :) Fajnie opisała swój spontaniczny wypad do Paryża autorka bloga - http://www.olomanolo.pl/ , polecam zajrzeć w wolnej chwili :)
pilotka #56
Nigdy nie byłam w Paryżu, ale jakoś mnie tam nie ciągnie. Wolałabym Berlin, Budapeszt, Wiedeń albo Pragę.
Alkaa #57
Cytat: kasia28 (2015-09-11 22:13)
Na weekend najbardziej lubię wybrać się nad morze. Mam to szczęście, że nie mam zbyt daleko, więc jak tylko czuję, że muszę naladować akumulatory ruszam nad morze.

Z kolei ja mam zdecydowanie bliżej na Mazury. To też jest miła opcja weekendowego wypoczynku. Jak ktoś jeszcze lubi żeglować, to już w ogóle może fantastycznie spędzić weekend. Sam koszt wynajęcia jachtu nie jest duży, zwłaszcza jeśli rozkłada się na kilka osób (np. taka opcja: czarter tes 32 mazury). Tak więc ja do takiej formy wyjazdu na weekend jak najbardziej zachęcam.
~RomanTycz #58
Nie wyobrażam sobie w nadchodzącym wielkimi krokami okresie jechać w inne miejsce, niż w góry. Moje ulubione miejsce na wyjazd weekendowy to oczywiście Zakopane. Przez 3 dni można zarówno wystarczająco odpocząć, zregenerować i pochodzić po pięknych górach. Do noclegu polecam Apartamenty w Kościelisku. Bardzo dobry komfort hotelu z sauną pomoże każdej parze idealnie się zregenerować. Sam w tym roku planuję wyjechać w to miejsce zimą.
nadinee #59
Zdecydowanie najlepsze miejsce dla mnie na weekend to Rzeszów. Ciekawa oferta turystyczna, ładna okolice. Nocuje zawsze w http://www.hoteliskra.pl/
Ostatnia modyfikacja 16-11-2015, 09:32 Cytuj
~Kuguar #60
Ja najchętniej wybrałabym się w czasie wolnego weekendu do jakiegoś SPA, gdzie zjechane pracą ciało mogłoby nieco odpocząć:)
Nawet przeglądałam sobie pakiety spa niedaleko Pobierowa - w ośrodku http://www.starydziwnow.pl/wellness-spa/kosmetyka/pielegnacja-twarzy/,
ale zdaje się, że muszę na taką przyjemność odłożyć jeszcze nieco kaski.
W każdym razie tego rodzaju wypady weekendowe są wh mnie fajnym pomysłem na odstresowanie się i odskocznię od codzienności.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany