Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Z kim wysłać dziecko na obóz językowy?

~Magda1455 #31
Tutaj się nie zgodzę! Ja w zeszłe wakacje byłam w Londynie na obozie językowym organizowanym przez BUT i było naprawdę świetnie. Sama organizacja na bardzo wysokim poziomie :) W tym roku wybrałam również oferte z BUTa, jednak na Maltę ;)
Cytuj
~Tymoteusz1 #32
Jak dla mnie świetną informacją jest to, że są już teraz szkoły językowe zorganizowane na podobnej zasadzie jak te obozy. W takich miejscach jak 123 way dorośli i dzieci uczą sie przede wszystkim obycia z językiem i przełamują bariery przed mówieniem w obcym języku. Mysle, że warto sprawdzić ten temat w http://www.123way.pl/wynajem-sal, bo według mnie to najprostszy sposób na naukę języków.
Cytuj
Makke #33
Ja swojego czasu jeździłam na obozy językowe oraz kursy z https://www.atas.pl/. Uważam ten czas za bardzo pożyteczny. Nie tylko doszlifowałam swój język, przełamałam barierę językową. Ale dzięki ich pomocy zdecydowałam się na maturze zdawać rozszerzenie z języka angielskiego. Co wcześniej było nie do pomyślenia. Taki obóz dał mi więcej niż moje korepetycję z angielskiego. Więc jestem zadowolona. Do tego poznałam masę ciekawych ludzi. Z racji tego, że uczyliśmy się w grupach międzynarodowych poznałam także kulturę innych krajów. Co roku na takim obozie znajdowałam grupkę z którą się trzymałam. Często się zdarzało tak, że umawialiśmy się na następny rok na ten sam obóz tylko w innym miejscu. Najbardziej podobało mi się na Malcie i na Cyprze. Choć pojechanie i zwiedzenie Oxfordu też było pouczające. Jak za tyle atrakcji uważam, że nie były to wygórowane ceny. I wiem, że jak już będę miała własne dzieci, to także będę chciała wysyłać je na takie obozy. A jestem pewna, że jak dojdzie do tego, to takie wyjazdy będą wtedy kosztować jeszcze mniej.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany