Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

hotele warte polecenia

~Roma1789 #76
Powiem Wam tak, że my z mężem dość dużo miejsc już zdązyliśmy zwiedzić. Jeśli wybieracie się nad morze do Trójmiasta to mogę polecić z całego serducha Hotel Nadmorski w Gdyni :) Atmosfera niepowtarzalna i wszędzie blisko. Niedawno znów byliśmy. Roma
~xglam #77
Cytat: flemmie (2017-07-22 16:40)
ja najczęściej szukam poprzez Bookapart albo Booking

Mi chyba też najcześciej zdarza się szukać poprzez właśnie te strony.
Karo29 #78
A jeśli chodzi o Lublin, to jaki hotel możecie polecić? Świetnie, gdyby to było miejsce, w którym znajduje się również restauracja i najlepiej z dobrym dojazdem, bo jadę tam pierwszy raz na delegację i naprawdę nie mam pojęcia, co dokładnie gdzie się znajduje w tym mieście.
Turystka1919 #79
Niedługo wybieram się do Łodzi na Europejskie Forum Gospodarcze-Łodzkie 2017. Czy możecie mi polecić jakiś fajny hotel? A może też się wybieracie na to spotkanie?
Hotel-kudowa #80
Skoro już mowa o hotelach wartych polecenia, to zdecydowanie mogę tutaj polecić
Hotel-Kudowa.pl gdzie znajdziecie pełen relaks, komfort i wypoczynek w pięknej lokalizacji :)
~Gremma #81
Co do hotelu w Łodzi to ja bardzo lubię Stare Kino, zawsze rezerwuję je poprzez Bookapart.
Ronin-bialogora_pl #82
A ja polecam Ronin-Bialogora.pl gdzie w niższej cenie wypoczniecie w komfortowych pokojach nad Bałtykiem, dogodna lokalizacja :)
addd2 #83
Jeżeli chodzi o hotele godne polecenia to na pewno świetnym miejscem z doskonałą salą konferencyjną w centrum Warszawy jest http://i-viewmeetings.pl/ .Bardzo miło wspominam to miejsce i odbyte w nim szkolenia. Jak dla mnie najlepszy hotel w Warszawie- ale to tylko moja subiektywna opinia.
galaretka_owocowa #84
Może to nie jest kierunek szczególnie wakacyjny, ale często tam bywam, więc i tak polecę :). Zarząd mojej firmy jest z Łodzi, więc muszę się raz na jakiś czas pojawić. Kiedyś za każdym razem szukałam innych noclegów w Łodzi http://www.hotel-boss.pl/ ale teraz mam już swoje ulubione miejsce noclegowe.
~ulenka #85
Cytat: Gremma (2017-10-22 02:34)
Co do hotelu w Łodzi to ja bardzo lubię Stare Kino, zawsze rezerwuję je poprzez Bookapart.

Zgadzam się, to akurat świetna miejscówka ;)
HotelPolaris_pl #86
Do grona hoteli które bez wątpienia można polecać dodaję HotelPolaris.pl miła obsługa i znakomity komfort wypoczynku.
eve13 #87
Jesli chodzi o hotele warte polecenia to sprawdźcie sobie ten: http://www.czardasz.pl/
Bardzo fajne miejsce, spokojne, z dobra kuchnią i przepięknymi widokami. Znajomi bardzo polecali, wybrali sie tam z okazji rocznicy ślubu. Miejsce bardzo romantyczne, duzo zieleni, idealne na odpoczynek od miejskiego zgiełku.
~Emila89 #88
Cytat: Gremma (2017-10-22 02:34)

Ja tam się zatrzymuję jak mam delegacje z pracy :)
eve13 #89
A czy słyszeliście o hotelu Locomotiva? Jest to tani hotel w Lublinie, w którym mieści się również restauracja i sala gdzie odbywają się imprezy okolicznościowe. W cenę pokoju wliczone jest również przepyszne śniadanie. Koniecznie sprawdźcie ich ofertę i galerię zdjęć.
Bianka #90
Osobiście nie przebadam za wyjazdami nad morze, nawet latem. Wylegiwanie się na plaży nie jest dla mnie żadną atrakcją. Lubię zwiedzać, poznawać ciekawe miejsca, raczej aktywnie spędzać czas na zwiedzaniu i wędrówkach, potem dla relaksu basen lub SPA. Z takich udogodnień można korzystać w Villi Bohema http://villabohema.pl/, która oprócz komfortowych pokoi, apartamentów posiada również restaurację, basen, a także SPA. Hotel znajduje się w Kazimierzu Dolnym, więc miejsc do zwiedzenia i atrakcji jest całe mnóstwo. Świetna opcja nie tylko na weekend, ale również na dłuższy odpoczynek.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany