Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Na narty do Sarajewa - warto?

Kasia123 #1
Teraz to już chyba za późno ale zastanawiam się na przyszłość nad wypadem na narty do Sarajewa. Był ktoś? Jak tam jest? Fajnie? Warto? Jakie trasy? Duzo ludzi? Tłok? Piszcie co wiecie. Lubię zwiedzac nowe miejsca, ale tam jeszcze nie byłam więc jak mnie przekonacie to nadrobię :)

A dla tych bajbardziej w temacie to taka mala prośba- oferta godna uwagi? Wydaje się że tak ale kto byl wie lepiej - Test Tour – narty w Sarajewie :)
kat #2
Ludzi nie dużo, przed i po sezonie głównym szczególnie luźno, w sumie jak wszędzie chyba:) Ceny przyzwoite, trasy fajne, organizacja też ok. Ludzie bardzo sympatycznie więc ja polecam:)
Jukka #3
No właśnie słyszałem, że niezłe tereny na Bałkanach są do ślizgów, ale nie byłem, tylko słyszałem. Ja od lat jeżdżę na narty do Austrii i z chęcią dla odmiany odwiedziłbym inne stoki. Nie wiem czy uda mi się w przyszłym roku tam wybrać, bo już plany są, na za rok, ale jakby ktoś był to z chęcią zapoznam się z konkretami - gdzie, co, za ile...

ankagorska #4
stok wygląda świetnie, nie ma porównania do zieleńca, czy nawet Harachova hmmm może odpuszcze sobie letnie wakacje na rzecz wyjazdu zimowego :)
~jasiek33 #5
W Sarajewie jeszcze nie miałem przyjemności pojeździć :) Ktoś był? Jakie wrażenia? Co prawda w nadchodzącym sezonie planuję wybrać się na narty we Włoszech, może będzie to Livigno ale w przyszłości wezmę pod uwagę i Bałkany ;) Pierwsze oferty zaczynją się pojawaić np http://jafisport.pl/hotel3,6.html wiec w sumie całkiem niedrogo wychodzi jeśli jedziemy większą grupą osób.
kat #6
A jeszcze jedno, nie dajcie sie nabrac na chwyt, że tam niebezpiecznie...pewnie bezpieczniej niz w Polsce.
Karrosa #7
Nie słyszałam ale tereny powojenne są specyficzne, więc jest szansa, że będzie tam nieziemsko.
alexia1 #8
Z chęcią bym spróbowała!
mwoleyko #9
W tym roku chyba pojadę tam na tydzień po świętach, szykuje się w Sarajewie piękna zima, z tego co wiem. Bardzo ciekawe miejsce, urokliwe i pełne wdzięku.
~lotoseqs #10
W Polsce nie jest źle ;) Nie ma co szukać po świecie

domki letniskowe nad jeziorem wielkopolska
andrzejek_nowak #11
My jak co roku wybieramy się do Austrii :)) Zawsze wracamy zadowoleni!
Lammag #12
Znajomy był i twierdzi, że warto. Ja jednak nigdy tam nie byłam i nie mogę tego potwierdzić lub temu zaprzeczyć.
Becia #13
Ojj warto!!
~BETTII #14
Sarajewo Polecam - warto się wybrać tam na wyjazd na narty, jednak oczywiście trzeba być świadomym, że do Alp nie ma porównania.
~HotelEden_com_pl #15
Szczerze to nigdy nie miałem okazji tam być i w sumie szkoda, bo sam opis jest naprawdę bardzo zachęcający, możecie polecić jakieś konkretne noclegi?

www.Hoteleden.com.pl

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany