Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Opinie o restauracji i hotelu

werkakir #16
czesc
~Beata25 #17
Ja mogę wypowiedzieć się na temat http://hotelmasuria.pl/, w którym przeżyłam bardzo dobry urlop z mężem. Każdy pewnie zwróci uwagę na coś innego, mi bardzo odpowiadała obsługa i jedzenie. Jestem osobą, która lubi rozmawiać, więc to zapamiętałam najbardziej. Standard pokoi i spa sprawiło, że naprawdę wypoczęliśmy.
Karo29 #18
A na przykład w takim Lublinie, jaka restauracja według Was zasługuje na polecenie. Zależy mi na miejscu, gdzie zjem spokojny obiad wraz z kilkoma współpracownikami, z którymi będziemy w delegacji. Musimy też omówić kilka kwestii, więc na pewno fajnie, gdyby to było niezbyt zatłoczone miejsce.
Marikaa05 #19
Jedliście może już w Road American Restaurant ? Chcemy się tam wybrać z rodzinką przy najbliższej wycieczce do Wrocławia. Podobno mają świetne steki i burgery. Dla dzieci chcemy zamówić oczywiscie coś innego, sa tam także pancakesy. Ktoś coś?
Barbie #20
Ja raczej unikam tego typu jedzenia, ale sama restauracja bardzo fajna.;-)
Adamila021 #21
Zauważyłam że coraz wiecej Polaków chodzi do restauracji. Jest to bardzo fajna tendencja i zastanawiam sie nad zalozeniem wlasnej restauracji. Co o tym myslicie? Znajoma już polecała mi firmę savpol.pl ktora zaopatruje takie biznesy. Musialabym tylko znalezc dogodna lokalizacje w Warszawie
robertlas #22
ja zawsze pisze opinie na necie jak gdzieś jestem
wiktor96202 #23
I wśród takich właśnie opinii należy szperać najpierw przed pytaniem się o takie rzeczy na forum internetowym ^^.

7adaa #24
Ja z czystym sumieniem mogę polecić zarówno hotel i jak i restauracje w Łodzi  http://www.hotel-boss.pl/restauracja-polskie-smaki/ w mojej opinii jedna z najlepszych i najsmaczniejszych przyhotelowych restauracji w której miałem okazje się stołować. Smacznie polskie jedzenie bez zbędnego wydziwiania i wymyślania naszej rodzimej kuchni na nowo.
muria #25
byłem w tym hotelu i jestem bardzo zadwoolony z pobytu
eve13 #26
jak już mowa o dobrych hotelach i restauracjach to w Warszawie warto wybrać się do DoubleTree. Położony z dala od centrum, ale dojazd do niego jest szybki i bezproblemowy. Przestronne pokoje, nowoczesny wygląd hotelu ( piękny szklany dach ) i mnóstwo atrakcji dla gości ( basen, siłownia, SPA ). Jeśli chodzi o kuchnię to polecam tamtejszą restaurację Garden – smacznie, zdrowo, kolorowo. Generalnie każdy znajdzie tam coś dla siebie – można zorganizować konferencję biznesową, romantyczny wyjazd we dwoje czy rodzinny pobyt z dziećmi.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany