Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Z którym biurem na Korfu?

grzaneczka #1
Planuję wziąć sobie urlop na przełomie maja i czerwca. Pomyślałam o wycieczce na Korfu. Biur jest dużo, generalnie wybór jest naprawdę spory, Waszym zdaniem z kim w tym roku na penwo jest bezpiecznie lecieć na wakacje? W jakim biurze wykupić wycieczkę?
~MajkaM #2
Wydaje mi się, że najpewniej jest lecieć z jakimś renomowanym i dobrym biurem. Po prostu będziesz się czuć pewnie i bezpiecznie kiedy będziesz pod dobrą opieką daleko od domu. Alfa Star albo tui. Oni są chyba w tym momencie najpewniejsi. Porównaj sobie ceny i miłego wypoczynku!
grzaneczka #3
No właśnie chciałabym polecieć z kimś kto zagwarantuje mi bezpieczny pobyt. Byłam kiedyś na wczasach z biurem, które upadło, tyle nerwów się najadłam zamiast odpoczywać... Ale wiem, że są stabilne biura, które organizują fajne wycieczki i można im zaufać. Właśnie w alfie coś muszę popatrzeć, oni tam chyba zawsze mieli jakieś lepsze ceny.
~Zosia #4
Myślałam żeby na własną rękę polecieć na Korfu, ale nie bardzo wiem czy zdołam sobie to jednak sama zorganizować. Myślę też o biurze, ale właśnie nie wiem za bardzo z jakim... nigdy z żadnym na wakacje nie latałam, ale chciałabym wreszcie być dopieszczona i o nic się nie martwić. Gdzie można porównać ceny wycieczek? Z alfa star można jakby co kupić przez internet wycieczkę?
Travelmenka #5
tak, alfa ma na stronie wycieczki na Korfu. Z Grecji mają jeszcze Korfu i Kretę. Ja byłam z nimi na Krecie, bardzo fajny wyjazd, trochę mnie Grecy denerwują, ale ogólnie w porządku :-)
Michal2299 #6
Z ciekawości zobaczyłem gdzie to jest dokładnie. I naprawdę ładne miejsce. Chyba się tam wybiorę, ale w przyszłym roku. Temat jest o biurze to napisze o nim. Ja mogę ze swojej strony polecić te biuro Like Tours. Według mnie jest bardzo pomocne bo ma zebrane w swojej bazie kilka tysięcy hoteli na dziesiątkach kierunków wakacyjnych podróży i do każdego z nich przyporządkowanych jest czasem nawet kilkaset możliwości terminu i miejsca wylotu czy zakwaterowania. A więc nie trzeba biegać po biurach tylko na przykład wpisujemy Korfu i wyświetlają się propozycje. A tu daje link do strony http://www.liketours.pl/
Korzystam z tego biura od paru lat i jestem bardzo zadowolony. Może i wam ułatwi życie :d Miłych wakacji.
Ostatnia modyfikacja 01-06-2014, 19:24 Cytuj
wicz #7
Pisząc o wiarygodności biur, sprawdźcie sobie rzetelne rankingi! Dzięki analizom możecie ustrzec się przed bankructwem biura x z koziej wólki!

http://wczasopedi...ch-biur-podro-y.html -> Wczasopedia każdego roku publikuje zestawienie zrobione na podstawie analiz finansowych. Sprawdzalność 100%!
maciek85 #8
Szczerze to z jakim biurem to nie ma specjalnego znaczenia. Ceny podobne, a rola polskiego biura jako pośrednika jest minimalna - wykupienie ubezpieczenia, ogarnięcie transportu z lotniska do hotelu i ewentualnie rezydent. Ja bym raczej szukał sprawdzonego hotelu na miejscu i organizował na własną rękę. Rezerwację przez booking.com, a wycieczki do kupienia spokojnie na miejscu u lokalnych biur podróży.
~Muchomorek #9
Na Korfu byłem już 2 razy - zawsze wybieram wakacje tutaj. Mam blisko do granicy i wole latać z Berlina - lepszy standard wycieczki. Ale polecam też wczasy na Kos - teraz już nie ma tam uchodźców a ceny pozostały niskie bo sie ludzie boją - warto skorzystać :)
izapod #10
A ja mam pytanie odnośnie pieniędzy. Z kim jest bezpiecznie wymieniać waluty? W tym roku będziemy podróżować po kilku państwach i zdecydowaliśmy się na kantor internetowy. Ale jeszcze nie wiemy, który konkretnie. Znajomi polecają ten: https://ekantor.pl/, czy ktoś z niego korzystał? Jakieś opinie?
~Angelia #11
polecam zorganizowac sobie je samodzielnie - przeciez w obecnych czasach nie ma z tym problemu!
A na miejscu - jest świetne polskie biuro podróży, prowadzone przez lokalnych Polaków, ktorzy organizują wycieczki objazdowe po najbardziej atrakcyjnych miejscach na wyspie. SErdecznie polecam, a wczesniej wgryźć się w bloga:

https://salatkapogreckuwpodrozy.pl/pl/
Darusia #12
Ja na korfu byłam z http://www.tui.pl i byłam mega zadowolona :) Opieka rezydentów pierwsza klasa, zawsze byli mili i pomocni przez co wakacje wspominamy o wiele przyjemniej. Samo Korfu jest przepiękną wyspą, którą mogę polecić z czystym sercem. Pamiętajcie jednak, aby wybierać dobre i bezpieczne biuro podróży, bo to gwarant dobrych wakacji :)
Max_Hunter #13
Byliśmy na Korfu z Grecosem. To był trzeci raz , kiedy lecieliśmy na wakacje z tym biurem. Wszystko było ok, żadnych problemów . Wycieczki kupowaliśmy indywidualne , więc pomocy rezydentów nie potrzebowaliśmy.
Wansa #14
Ja byłam na własną rekę, wtedy wychodzi taniej tylko trzeba trochę czasu poświęcić na załatwianie :)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany