Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

DOBRY PRZEWOŹNIK

~Tymoteusz1 #16
Ciekawa sprawa. Mi się bardzo podoba to, że dzięki dzisiejszym możliwościom można spędzać wakacje w ulubiony sposób bez względu na odległość. Jeśli ktoś jest pasjonatem motocykli, to może zlecić transport motocykli do miejsca, w którym spędza wakacje i tam wybierać się na długie przejażdżki, Teraz nie ma ograniczeń.
Cytuj
Barbie #17
Jeśli natomiast szukacie sposobu na przewóz dużych towarów takich jak statki, jachty, samoloty, słupy stalowe, z pewnością przyda się ten artykuł: https://abcporady...ort-ponadgabarytowy/ - transport towarów wielotonowych musi odbywać się pod specjalnym nadzorem, głównie nocą.
Cytuj
Tamara23 #18
Jeśli chodzi o transport to brat jak wyjeżdżał ze znajomymi to brali busa z http://www.kangoor.pl/ i byli bardzo zadowoleni. Wszystko na czas, auto porządne, papiery auta też bez zarzutu. Poza tym ceny przyzwoite. Wygodniej im było wynająć busa niż jeździć na kilka samochodów. Myślę, że warto sprawdzić ich ofertę.
Cytuj
~Franek74 #19
Wielokrotnie korzystałem z usług firmy www.marcinbus.pl, jeżdżąc do pracy za granicę. Raz byłem na kontrakcie w Belgii i kilkakrotnie w Niemczech. Za każdym razem podróż przebiegała spokojnie i bezpiecznie. Dobrze wyszkoleni kierowcy.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany