Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

WYCIECZKI OBJAZDOWE

~Hanka_P #46
Bardzo często korzystam z wycieczek objazdowych dostępnych w ofercie biura Podróże i Rejsy. Ich wycieczki są bardzo ciekawie organizowane, a te objazdowe to już w ogóle wymiatają! Zawsze wracam z nich z pozytywnymi wrażeniami i mega obeznana z miejscem, w którym byłam :d
kelnecka #47
czasami, a raczej zazwyczaj najlepiej jest wybrać dobre biuro podróży. Są też takie biura, które organizują wycieczki objazdowe, jak i te wycieczki wypoczynkowe w jednym hotelu. Zerknijcie sobie na ofertę fifi trvel posiadają wiele ciekawych i fajnych atrakcyjnych kierunków. Myślę, że mogłoby się wam coś akurat spodobać. Jeżeli coś wybraliście to dajcie znać, z chęcią się zainspiruję :)
lucjjan27 #48
Sądzę, że każda osoba ma swoje ulubione miejsca.
___
laweta niemcy
~latarenka #49
Poleci ktoś jakąś konkretną objazdówke po Meksyku? Szykuję się do ucieczki przed polska zimą, ponoć zimowe ceny egzotyki nie są przerażające, chętnie sprawdzę.
~goslawa #50
Cytat: latarenka (2018-09-17 11:25)
Poleci ktoś jakąś konkretną objazdówke po Meksyku? Szykuję się do ucieczki przed polska zimą, ponoć zimowe ceny egzotyki nie są przerażające, chętnie sprawdzę.

Moi znajomi byli chyba dwa lata temu w podóży poslubnej w rejonie zachodnim, w Puerto Vallarta. A ja... ja mam jeszcze do wykorzystania urlop na ten rok i rozważam taka wycieczke egozytka light po MX, którą własnie Rainbow ma kuszacą na grudzien...jak cos to chętnie się zgadam na wspolny wyjazd :)
Madzix3o5 #51
Możesz się zainspirować tym rankingiem:https://bissole.p...edlug-lonely-planet/ Jest tam opisanych kilka fajnych miejsc :)
~trytytka #52
Cytat: goslawa (2018-09-21 20:46)
Cytat: latarenka (2018-09-17 11:25)

Moi znajomi byli chyba dwa lata temu w podóży poslubnej w rejonie zachodnim, w Puerto Vallarta. A ja... ja mam jeszcze do wykorzystania urlop na ten rok i rozważam taka wycieczke egozytka light po MX, którą własnie Rainbow ma kuszacą na grudzien...jak cos to chętnie się zgadam na wspolny wyjazd :)

Ja lecę w lutym na Hasta la vista Mexico, tez chętnie sie z kims zgadam na wspólne zwiedzanie tam :)
~Adran #53
Z natury należe do aktywnych ludzi. W pracy siedzę głownie przed komputerem tak więc jak z niej wychodzę to mam ochotę rozerwać się w sposób aktywny. Tak wiec latem
jeżdżę na rowerze
biegam
raz lubię raz na jakiś czas wybrać się na kajaki czy rafting ( polecam każdemu bo jest bardzo wiele poziomów trudności i będzie się to podobało nawet osobie początkujacej) Polecam wypady z tą firmą https://www.m-canoe.pl/rafting - organizują je na wielu poziomach trudności.
Zimą natomiast stawiam na sporty zimowe takie jak łyżwy czy narty.
farkimas #54
Według mnie przy okazji odbywania takiej wycieczki warto by było odwiedzić także Auschwitz Birkenau krakow . Wydaje mi się, że to miejsce, które powinno się raz w życiu odwiedzić i zobaczyć jak wygląda
michasia9893 #55
Byłem niedawno na wycieczce objazdowej w Warszawie i okolicach, było bardzo fajnie, odwiedziliśmy między innymi park linowy https://parklinowyjachranka.pl/ w którym próbowałem swoich sił, to fajna zabawa. Nawet dla młodszych mają trasy, także każdy powinien się tam dobrze bawić. Jak będziecie w okolicy to wpadnijcie.
~odetka #56
Hej, hmm, a ja chcialam zapytac o objazd po Hiszpanii i Portugalii Iberyjskie Południe z Rainbow. Może ktoś był i powie, czy warto? :)
Karolinkaa101 #57
Ja to chciałabym zapytać czy ktoś z was może wybrał się na jakąś taką fajną wycieczkę po Polsce kamperem? Szukam natchnienia na trasę bo własnie zainwestowaliśmy w pickup kamper i chcemy z dziećmi nieco pojeździć i zwiedzić Polskę. ;)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany