Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

pomysły na ciekawego sywestra

pilotka #16
Ja nie mam jeszcze żadnych pomysłów na tegorocznego Sylwestra, więc może wykorzystam któreś z waszych :)
Alkaa #17
Ja tak samo bez pomysłów. Póki co jeszcze o tym nie myślałam, ale w sumie zleci bardzo szybko i lada moment trzeba będzie się organizować :)
~Aniulka #18
Ja w tym roku byłam na Sylwestrze w AMsterdamie. Tyle ze nie sami, tylko przez biuro Oskar jecalismy. Zdecydowanie wszystkim polecam taka dwudniową opcję - idealne polaczenie zwiedzania nowego miesat z wspolnym celebrowaniem i mega koncertem. Wyjechalismy z Łodzi po pracy 30. W nocy podroz, a od 10 już zwiedzanie. Przeszlismy wszystko co najważniejsze, łącznie z Dzielnicą Czerwonych Latarni. Pilotka p.Ola sprzedala nam wiele ciekawych..smaczkóœ, wiec mozna było też się pośmiać ;) My w wolnym czasie który był po zwidzaniu kupilismy jeszcze bilet do Muzeum Sexu, warto zobaczyc bedac tam. no i oczywiscie chwila w ichszejszych coffe shopach. Sam koncert petarda, Holendrzy zdecydowanie umieją sie bawć. Chociaz slychac było tez okrzyki w innych jezykach. Pierwszy raz tak spedzilam Sylwestra, ale na pewno nie ostatni.
Sabre #19
Ja bym chętnie wyjechała na sylwestra w góry, słyszałam, że ostatnio jest to coraz popularniejsze.
Barbie #20
Tak, ludzie spędzają sylwestra w górach, ale chodzą też do kina noc sylwestrową.
~mariannq #21
Myślę, że wszystkim przyda się wiedza jak upolować okazję na Sylwestra
http://odzyskajdzien.pl/4838-sylwester-last-minute-jak-upolowac-okazje
Już dwa razy udawało się mi szybko zorganizować Sylwester.
~remik #22
Dla mnie Sylwester na nartach to najlepsze wejście w nowy rok, co roku tak spędzam Sylwestra w tym roku będzie w alpach.
summer2 #23
według mnie najlepiej sylwestra spędzać ze znajomymi :)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany