Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Narty dla początkujących?

VillaGorsky #31
Białka Tatrzańska ma dobrze rozbudowaną sieć wyciągów dla początkujących.

http://villagorsky.pl
pawlo767 #32
a te narty dobre są
ParkEwlolucji_pl #33
Jak najbardziej, jeżeli chodzi o narty dla początkujących w Polsce, to ja również zdecydowanie polecam Białkę lub Bukowinę Tatrzańską, byłem i nie żałuję :)

ParkEwolucji.pl
siniore #34
Albo Szklarska Poręba, tam jest prowadzona nauka jazdy na nartach w szkole skipoint . Okolica też jest bardzo przyjemna, mniej tłoczna niż na przykład w Zakopanem. Trasy też są łatwe, w sam raz dla początkujących
szyszkaaa #35
Ja nauczyłam się jeździć na Słowacji. Z sentymentu polecam te rejony :d Niestety, po wprowadzeniu euro, Słowacja przestała być tak atrakcyjna cenowo, jak była za czasów mojego dzieciństwa. Jednak piękne stoki i wyśmienita kuchnia robią swoje :p
zlosnica98 #36
Witam. Myślę że jeśli chodzi na miejsce na narty dla początkujących to polecam np. Ustroń albo Szczyrk. Myślę, że znajdziesz tam idealne trasy dla siebie.

baseny ogrodowe poliestrowe ceny
Ostatnia modyfikacja 19-08-2018, 22:06 Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany