Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

sezon narty

~Marciniak88 #31
My w tym roku łączymy sylwestra z nartami. Taką imprezę organizuje Wytwórnia Wypraw z Warszawy. Jedziemy 29 z Warszawy do Bukowel a wracamy dopiero 5 stycznia. Sam Bukowel jest wart odwiedzenia. Blisko a stoki przygotowane jak w Alpach. Taki sam sprzęt. I do tego w bardzo rozsądnych cenach.
Cytuj
~elinka83 #32
A w Szwajcarii Bałtowskiej byliście? Mega fajne miejsce na narty czy deskę. I to dla całej rodziny. łatwo tam dojechać, a na miejscu jest wszystko co potrzebne - od szkółki, przez wypożyczalnię, po trasy o różnym stopniu trudności. Poza jazdą na nartach dla całej rodziny sporo atrakcji - m.in. Jurapark, kuligi itp. Tam nie można się nudzić.
Cytuj
Leroy #33
A jak przewozicie narty? Jak sobie radzicie? Czy po 'januszowemu' wkladacie narty do auta po skosie? Czy moze jednak zainwestowaliscie w uchwyty na narty, takie montowane na dachu? Nie jest to droga opcja - na pewno wygodniejsza i bezpieczniejsza. Spojrzcie sami: https://ebagaznik...hwyty-narciarskie/63 - ceny zaczynaja sie od 2-3 stowek - wg mnie nie warto na tym oszczedzac.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany