Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Ubezpieczenie narciarskie

siniore #1
Szukam ubezpieczenia narciarskiego, ale tyle tego jest, że naprawdę nie wiem co wybrać. Dlatego wolę na forum zapytać, może na podstawie własnych doświadczeń byście mi doradzili gdzie najlepiej wykupić polisę i dlaczego. Nie ukrywam , że cena jest dla mnie ważna, jednak jeśli ma ona kolidować z zakresem ubezpieczenia to nie będę na nią zwracać uwagi.
Cytuj
~sobol #2
Wejdz sobie na porownywarke ubezpieczen np. wygodnie.pl i wybierz sobie tanie i dobre ubezpieczenie. Nie ma sensu latac od jednego do drugiego ubezpieczyciela
Cytuj
~Krzych33 #3
Nie piszesz na jak długo i gdzie się wybierasz. Jeśli to krótki wypad to polecam ubezpieczenie kilkudniowe. Można takie wykupić nawet w niektórych schroniskach, czy w biurach podróży. Chyba, że dłuższej opcji szukasz takiej całorocznej to Bezpieczny Powrót z PZU jest ciekawą opcją. Działa na całym świecie, no chyba że na Grenlandię się wybierasz, to będzie z tym problem. Wszystko co dla narciarzy niezbędne jest zawarte – ratownictwo, OC i co ważne dla tych co lubią większy poziom adrenaliny, ochronę masz zapewnioną także poza wyznaczonymi trasami
Cytuj
~Vinegret #4
Warto poczytać przed wyjazdem o szczegółowych warunkach takiego ubezpieczenia. Np. tutaj są fajne analizy OWU poszczególnych ubezpieczycieli: https://ipolisa.p...zam%2Cartykul%2C901/
Cytuj
dora12 #5
dzięki jadę na narty i własnie mi się przyda taka analiza .
Cytuj
muszka #6
Dzięki, mnie też się przyda.
Wybieram się na narty do Włoch. Póki co przeglądam oferty ośrodków: http://www.europe-mountains.com/pl/osrodek-narciarski/wlochy/val_di_fiemme_obereggen/ , ale o ubezpieczeniu też trzeba będzie pomyśleć.
Jak tylko znajdę dłuższą chwilę to na pewno zagłębię sie w temat :)
Cytuj
~alan #7
My w tym roku jedziemy do Austrii. Kupować czy wystarczy Ekuz ?
Cytuj
~eryk3 #8
Ekuz działa ale nie w przypadku nart. Jeśli coś Ci się stanie i na przykład trafisz do prywatnej kliniki to koszta będą niesamowicie wysokie.Czy na pewno Cię na to stać ? Sam wolałbym jednak tak nie ryzykowac szczególnie,że ubezpieczenie nie jest wysokie biorąc pod uwagę koszt cąłego wypadu za granicę. Ekuz nie refunduje również ewentualnego transportu do Polski.

Koszt ubezpieczenia na narty możesz sobie wyliczyć na tej stronie;
https://superpolisa.pl/ - masz tam równiez kontakt do doradcy, który pomoże dobrać CI ubezpieczenie.
Cytuj
Sum21 #9
https://www.starter24.pl/oferta/podroz/formularz - polecam sprawdzić, bo mozna sobie dowolnie skonfigurować i mają specjalne ubezpieczenie na narty :) Umowa też spoko jeśli chodzi o jakość/cena :)
Cytuj
Aza #10
Jadąc na narty zawsze wykupuję ubezpieczenie. Przed zakupem porównuje zazwyczaj kilka aby wybrać to najlepsze dla siebie. Warunki ubezpieczeń często ulegają zmianie warto więc wiedzieć na co zwrócić uwagę przy jego wykupie. Ostatnio znalazłąm fajny artykuł właśnie na ten temat wraz z porównywarką http://www.fuko.pl/ubezpieczenia/turystyczne/narciarskie Poczytajcie warto wiedzieć ile kosztuje akcja ratunkowa itp.
Ostatnia modyfikacja 20-12-2015, 18:11 Cytuj
~kistrof #11
Na samo ekuz to bym się na pewno nie zdawał. Wszystkich kosztów on nie zabezpiecza. Najlepiej popatrzeć sobie samemu po stronach towarzystw, widziałem, że np. generali pokrywa też koszty ew. uszkodzeń sprzętu.
Cytuj
ondrej #12
A wiecie, że jeśli kupicie ubezpieczenie narciarskie na http://www.ideafa....pl/produkt/48/narty to będziecie mogli wesprzeć wybraną przez siebie organizację charytatywną.

W akcji bierze udział ponad 30 ubezpieczycieli, więc jest duży wybor produktów.

Pieniądze którymi wspieramy to zysk z umowy firmy, więc my nic dodatkowo nie płacimy.
Cytuj
kommentator #13
Ja zawsze szukam czegoś na http://www.rankineo.pl/, nie dość że sporo o ubezpieczeniach, to jeszcze można znaleźć fajne pakiety na podróże zagraniczne. Ubezpieczenie siebie + auta wychodzi sporo taniej niż 2 oddzielne.
Cytuj
anita154 #14
hej
Cytuj
~gajecki #15
Najwięcej informacji znajdziecie na forum ubezpieczeniowym:
http://www.forum-....pl/turystyczne-f16/
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany