Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Gdzie na narty?

dariusz-witkowski #16
Może lepiej za granice? Wyjazd na narty gdzieś w popularne miejsce w stylu Livigno czy Val di Sole?
adriannaotulak #17
Na narty idealne są nasze Tatry. W sezonie zimowym to rewelacyjna propozycja, zwłaszcza dla osób, które mają niedaleko. Ja zatrzymałam się podczas pobytu w świetnym hotelu z tej strony- kościelisko noclegi z którego miałam niedaleko zarówno do Zakopanego jak i na wypad do Krakowa.
jan-kowalski #18
Z Warszawy w Tatry mam spory kawałek więc dla mnie to wyprawa jak już to przynajmniej na tydzień ale nie przejmuję się aż tak bo między sezonami lubię sobie potrenować na siłowni i a na siłowni nie tylko modeluje się sylwetkę bo mój trener z Saturn Fitness robi mi treningi na koordynacje i ćwiczenia siłowe na wzmocnienie stawów. Dzięki temu jak nadchodzi sezon to wyjeżdżam na dwa tygodnie albo więcej i dosłownie jestem w swoim żywiole :)
Lammag #19
Orientujecie się gdzie teraz warto wybrać się na narty? Mam tydzień wolnego i chciałabym go wykorzystać.
klara-nowak #20
A co sądzicie o takim miejscu jak kurorty typu Val di Fiemme oraz Val di Fassa we Włoszech?
Jakiś czas temu przypadkiem trafiłam na takie propozycje w Agencji Turystycznej http://tedetravel.pl/ i tak się zastanawiam, czy może nie skorzystać z jej oferty w przyszłym roku.
aniaFrancka #21
Szczyrk i okolice :) Byłam, widziałam, polecam :)
suzi #22
Jak na narty to tylko w polskie góry :) Zdecydowanie polecam noclegi Karpacz, wiele razy byłam i na narty warunki idealne.
pozyczkaportal #23
Wycieczka na narty to spore obciążenie dla domowego budżetu, dlatego pomogą nam pożyczki online. Są bezpiecznie i łatwe do wzięcia, a nowe, dogodne oferty znajdziesz sprawdzając ranking pożyczek.
~Dyzip #24
a znacie http://dreamtours.pl/Wlochy/Trydent-Poludniowy-Tyrol/Madonna-di-campiglio/Cristal-Palace/102644-1046003-TUID.php ? Swietny hotel na narty - jesli ktoś lubi lepszy standard :)
~Bariolka #25
Ja mogę polecić wyjazd na narty z biurem podróży narty-wlochy.pl Hotele sprawdzają osobiście, wiem, bo już nie raz z nimi tam byłam. Polecam :)
~Szymon93 #26
Patrząc na cenę na polskich stokach i zagranicznych do możliwości jakie oferują to nie wiem, czy nie lepiej wyjechać pod koniec sezonu za granicę. Można zorganizować tanio wyjazd i przynajmniej pojeździć. Uwielbiam nasze góry, bardzo często po nich chodzę, ale jednak organizacja zimowa nie jest najlepsza. Polecam zerknąć na portal [url=http://snowlove.pl publikują tam porady i zestawienia fajnych miejsc na wyjazd :)
norman388 #27
Polecam wybrać się na narty za granicę np. do Austrii (dolina Zillertal) czy Włoch (Val di Sole).
~NocnyMarko #28
Polskie góry nie należą niestety do najtańszych. Ja w planach mam w tym roku połączenie wyjazdu na narty z sylwestrem. Wybieram się mianowicie do Bukowel na Ukrainie. Gdz\ieś tutaj widziałem jak ktoś (gdzieś, ktoś :) ) pisał o Wytwórni Wypraw. Właśnie u nich znalazłem wyjazd od 30 grudnia do 8 stycznia za 1000zł/os. Całkiem tanio. Co prawda transport pociągiem jak widzę, co mi wcale nie przeszkadza. Samo Bukowel jak oglądałem zdjęcia w necie wygląda całkiem ciekawie. Tras bardzo dużo, więc jest gdzie posuszować. Ktoś tam był?
Podrozyczka #29
A gdzie jest najlepsza szkółka narciarska dla dzieci? Chciałabym w tym roku synka zabrać ze sobą aby się podszkolił :)
~adriano #30
Polecam wybrac się do Ziemi Kłodzkiej. Znajduje się tam wiele wyciągów w bardzo dobrym stanie. Znajdziecie również porządne szkoły. Przyjemnie jest w Polanicy Jest to większa miejscowość. tak więc jeśli nawet pogoda nie dopisuje to wciąż jest możliwość zorganizowania sobie czasu w jakiś ciekawy sposób. Jeśli szukacie wygodnego noclegu to odsyłam do tej strony:
https://apartamentzogrodem.pl/

Jest tutaj opcja zabukowania sobie apartamentu w samym centrum przy parku zdrojowym.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany