Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Jaki hotel z salą konferencyjną w Warszawie?

Wiki9 #31
A może być w okolicach Warszawy? W Nadarzynie, zaledwie 10 km od warszawy znajduje się https://www.hotelponiatowski.pl/ , w którym mamy do wyboru aż 3 różne sale konferencyjne - Salę Kryształową, Książęcą i Balową. Konferencje mogą być organizowane nawet na 200 osób, a dla gości są aż 42 miejsca noclegowe. Wystrój hotelu jest bardzo elegancki, "pałacowy". Zdjęcia możecie zobaczyć na ich stronie internetowej, polecam ;)
Cytuj
Karrosa #32
Jak nie znajdziecie latem sali konferencyjnej to pamiętajcie, że to wcale nie jest jakiś duży problem. Zobaczcie sobie chociażby na http://eventserwi...rta/scena-estradowa/ , przecież zawsze możecie wynająć scenę, postawić pod sceną krzesełka i stamtąd wygłaszać prelekcję, gdzieś na świeżym powietrzu. Jak mam być szczera, to dla mnie jest to dużo bardziej innowacyjna forma prowadzenia konferencji i szkoleń, która jest zdecydowanie lepiej odbierana przez uczestników takich wydarzeń :)
Cytuj
Marikaa05 #33
Chyba najlepiej postawić na jakieś zaciszne miejsce na takie wydarzenie. Nikt nie lubi chyba zatłoczonego miasta. Na stronce https://papilioagency.com/modelki/kielce/ możecie także wynająć doświadczone hostessy to prowadzenia i pomagania w organizacji konferencji. Warto takie dziewczyny mieć na miejscu.
Cytuj
aneczka10 #34
Myślę, że ten będzie dobry http://www.hotellamberton.pl/konferencje/
To centrum konferencji pod Warszawą więc myślę, że będziesz zadowolona. Jest dobrze wyposażona, a oprócz tego można od razu zakwaterować uczestników w pokojach hotelowych. Dzięki temu każdy będzie zadowolony bo na miejsce spotkań nie trzeba będzie dojeżdżać.
Cytuj
EmmaSS #35
Najlepiej już szukać takiego, który ma na swoim wyposażeniu wszystko. Klima to podstawa, tak samo jest z projektorem i innymi multimediami. Dobrze jak ogarniecie na miejscu też lunch, przekąski itp. Jak organizujecie konferencje zaintreresujcie sie też ofertą od http://www.essentialmodels.pl Profejonalne hostessy zawsze przydają się w tego typu wydarzeniach firmowych. Również przyda się osoba, która poprowadzi sprawnie konferencje.
Cytuj
Aleksa #36
Jeżeli chodzi o hotel, to specjalnie się nie orientuję, ale wiem, że w Restauracji Akademia w Warszawie jest możliwa organizacja takiego spotkania. Pomagają w przygotowaniu całej oprawy oraz zapewniają nawet sprzęt techniczny. Za kilka dni będę uczestniczyć tam w evencie firmowym. Jeszcze tam nie byłam, ale ten lokal ocenia się jako miejsce na bardzo wysokim poziomie.
Cytuj
jakubczak #37
Jeśli poszukujesz hotelu wraz z salą konferencyjną, proponuję Ci skorzystać z oferty http://www.palac-...s/sale-konferencyjne - hotel znajduje się 13 kilometrów od Warszawy i może poszczycić się aż czterema gwiazdkami. Skontaktuj się z nim i zobacz, co ma Ci do zaoferowania!
Cytuj
~biznesmen84 #38
Ja z kolei ze swoich doświadczeń mogę Ci polecić, żebyś rozejrzał się między obiektami położonymi nad morzem :) To całkiem atrakcyjny sposób na zorganizowanie konferencji - możesz połączyć część merytoryczną z częścią rozrywkową i wypoczynkową. Jeśli będziesz szukał czegoś w Trójmieście, to zwróć uwagę na Hotel Nadmorski w Gdyni, który posiada własne, dobrze wyposażone sale konferencyjne.
Cytuj
Avocado #39
Myślę, że w tym przypadku będą potrzebne również cateringi dietetyczne ranking :) Warto się z tymi informacjami bliżej oraz dokładniej zapoznać :)
Cytuj
~AshleyS #40
Aby wybrać dobrą sale konferencyjną warto najpierw wiedzieć jak powinna wyglądać, aby się tego dowiedzieć zachęcam do wejścia tu :d http://esglas.pl/jak-urzadzic-sale-konferencyjna/
Cytuj
elabarbara #41
Jeżeli konferencja w Warszawie to moim zdaniem tylko w Restauracji Akademia. Wiele znajomych mi firm organizuje tam eventy i są zadowolone z miłej i życzliwej obsługi. Gwarantują profesjonalne przygotowanie każdego wydarzenia, dlatego sama skorzystam z ich oferty. Szczególnie zależy mi na kuchni, którą mają wyjątkowo smaczną i dopasowaną idealnie do gości i danej sytuacji. To bardzo sprzyja pozytywnym biznesowym rozwiązaniom.
Cytuj
~eugeniuszmotyka #42
Jeżeli potrzebujesz sal konferencyjnych, które zrobią wrażenie to warto wybrać jakiś historyczny budynek w Warszawie, bo te nowe biurowce to o kant d*** za przeproszenie potłuc. Zobacz tu masz wynajem sal kofnerencyjnych w Warszawie - nasza firma korzysta i serio robi wrażenie
Cytuj
Mirko #43
Chyba większość hoteli z gwiazdkami posiada swoje sale konferencyjne
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany