Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Jaki hotel z salą konferencyjną w Warszawie?

Wiki9 #31
A może być w okolicach Warszawy? W Nadarzynie, zaledwie 10 km od warszawy znajduje się https://www.hotelponiatowski.pl/ , w którym mamy do wyboru aż 3 różne sale konferencyjne - Salę Kryształową, Książęcą i Balową. Konferencje mogą być organizowane nawet na 200 osób, a dla gości są aż 42 miejsca noclegowe. Wystrój hotelu jest bardzo elegancki, "pałacowy". Zdjęcia możecie zobaczyć na ich stronie internetowej, polecam ;)
Cytuj
Karrosa #32
Jak nie znajdziecie latem sali konferencyjnej to pamiętajcie, że to wcale nie jest jakiś duży problem. Zobaczcie sobie chociażby na http://eventserwi...rta/scena-estradowa/ , przecież zawsze możecie wynająć scenę, postawić pod sceną krzesełka i stamtąd wygłaszać prelekcję, gdzieś na świeżym powietrzu. Jak mam być szczera, to dla mnie jest to dużo bardziej innowacyjna forma prowadzenia konferencji i szkoleń, która jest zdecydowanie lepiej odbierana przez uczestników takich wydarzeń :)
Cytuj
Marikaa05 #33
Chyba najlepiej postawić na jakieś zaciszne miejsce na takie wydarzenie. Nikt nie lubi chyba zatłoczonego miasta. Na stronce https://papilioagency.com/modelki/kielce/ możecie także wynająć doświadczone hostessy to prowadzenia i pomagania w organizacji konferencji. Warto takie dziewczyny mieć na miejscu.
Cytuj
aneczka10 #34
Myślę, że ten będzie dobry http://www.hotellamberton.pl/konferencje/
To centrum konferencji pod Warszawą więc myślę, że będziesz zadowolona. Jest dobrze wyposażona, a oprócz tego można od razu zakwaterować uczestników w pokojach hotelowych. Dzięki temu każdy będzie zadowolony bo na miejsce spotkań nie trzeba będzie dojeżdżać.
Cytuj
EmmaSS #35
Najlepiej już szukać takiego, który ma na swoim wyposażeniu wszystko. Klima to podstawa, tak samo jest z projektorem i innymi multimediami. Dobrze jak ogarniecie na miejscu też lunch, przekąski itp. Jak organizujecie konferencje zaintreresujcie sie też ofertą od http://www.essentialmodels.pl Profejonalne hostessy zawsze przydają się w tego typu wydarzeniach firmowych. Również przyda się osoba, która poprowadzi sprawnie konferencje.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany