Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Pomysł na biznes.

suzi #211
Nie wiem, czy wiecie, że można pracować bez wychodzenia z domu? Możliwości jest całe mnóstwo tylko trzeba o nich wiedzieć. Dlatego właśnie odsyłam Was do strony www.make-cash.pl/katalog-serwisow/ katalog serwisów. Porównajcie sobie różne opcje i spróbujcie. Nie macie nic do stracenia.
Cytuj
KowalskaA #212
Całkiem dobrą opcją będzie własny salon kosmetyczny. Wiele kobiet chętnie chodzi do kosmetyczek na paznokcie, rzesy i wiele innych zabiegów. Sprawdźcie sobie tu ofertę od https://kazaro.pl Znajdziecie tu niezbędne urządzenia i meble kosmetyczne, może własnie w tym kierunku pójdziecie:)
Cytuj
~DoraM #213
Franczyza to dobry pomysł, niska inwestycja, pełen dostęp do narzędzi i aplikacji które pomagają sprzedawać, szkolenia i sprawdzony produkt. Warto zobaczyć co proponuje Cuk.
Cytuj
jakubczak #214
Prowadząc własny biznes warto pamiętać żeby założyć stronę internetową dla przedsiębiorstwa aby ją promowała. Nazwa.pl oferuje w dobrej cenie domeny oraz hostingi więc u nich polecam wykupić, sami zobaczcie ich ofertę.
Cytuj
~Nemo #215
Ja się zastanawiam nad otwarciem piekarni i cukierni. Myślę,że zawsze będzie zapotrzebowanie na wypieki,a odbiorców pewnie też znajdę. Ktoś może zajmuje się tą branżą? Szukam opinii na temat tych maszyn https://www.hasbo...odukt/quatromax.html warto zainwestować w coś takiego?
Cytuj
Twister #216
jak prowadzenie biznesu to i różnego rodzaju kursy. Z tego co czytałam tutaj http://oskcodex.p...a/szkolenia/kurs-hds mają różne bardzo fajne kursy. Musimy się ciegle rozwijać, jeżeli chcemy coś osiągnąć.
Cytuj
~Darius #217
Warto inwestować w swój biznes i wprowadzać do niego nowe rozwiązania. Ciekawą propozycją współpracy są Punkty Partnerskie, które dają możliwość połączenia dotychczasowej działalności z nowymi produktami z branży ubezpieczeń.
Cytuj
~IbN-kosmetykinaturalne #218
A może by tak stworzyć własną markę kosmetyków ? Nasza firma IbN Inspired by Nature zajmuje się tworzeniem i produkcją naturalnych kosmetyków na zlecenie klienta. Zajmiemy się stworzeniem receptury, produkcją, badaniami, dokumentami. Pomożemy w stworzeniu unikalnego kosmetyku. Państwu pozostanie tylko sprzedaż, my zajmiemy się całą resztą. Posiadamy najlepszych i sprawdzonych dostawców surowców. Zachęcam do zapoznania się z ofertą na naszej stronie http://ibn-kosmetykinaturalne.pl/ . Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Cytuj
~Tymoteusz1 #219
Grunt to mieć świadomość, co najlepiej może wpłynąć na Wasz biznes. Jeśli zajrzycie na https://www.bas-pol.pl to sami przekonacie się, jak najlepiej możecie wpłynąć na rozwój Waszej trzody. Dzięki temu będziecie w stanie o wiele rozsądniej zarządzać Waszym gospodarstwem.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany