Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Co studiować?

Biler28 #16
Teraz to warto studiować tylko i wyłącznie informatykę

____________________________
reczniki-zwoltex.pl
Cytuj
kawerot #17
Moim zdaniem dobrym kierunkiem jest zarządzanie.
Cytuj
Kostiab #18
Warto studiować biotechnologię i pokrewne kierunki. Po takich studiach najlepiej jest też szukać pracy za granicą.
Cytuj
Kostiab #19
Warto studiować biotechnologię i pokrewne kierunki. Po takich studiach najlepiej jest też szukać pracy za granicą.
Cytuj
doktorzaglada #20
Ja się totalnie na tym nie znam. Zatem niestety nie mogę pomóc...
Cytuj
Joremski #21
Moim zdaniem warto studiować wszystko co jest związane z komputerami i informatyką.
Cytuj
~Moska90 #22
A zastanawialiście się nad tym, jak uprzyjemnić sobie całą naukę? Wiem, żę ludzie, którzy kończą kursy Abakus, o wiele lepiej przyswajają wiedzę. Wystarczy poczytać w http://www.abakus-center.eu/pl-pl/nauczanie/kursy-dla-dzieci o metodach przez nich stosowanych, a na pewno zauważycie ogromne zalety takich rozwiązań. Weźcie to pod uwagę przy planowaniu Waszej edukacji.
Cytuj
Karolina279 #23
Warto doinformować się na pewno z kimś obeznanym w tym temacie, albo poszukać na tematycznych stronach/blogach tak żeby w ciemno niczego nie robić niepotrzebnie :/.


____________
moda męska sklep internetowy
Cytuj
Teodor #24
Medycynę albo chociaż stomatologię :)
Cytuj
suzi #25
A co myślicie o studiach za granicą? Wydaje mi się, że dają dużo lepsze perspektywy niż studia w Polsce. Tak właśnie myślałam o uniwersytecie w swansea bo znalazłam ciekawe oferty na stronie http://elab.edu.pl/. Moim zdaniem to świetna opcja.
Cytuj
gingero #26
To jest bardzo dobre pytanie czy studia są jeszcze opłacalne w przyszłości. Może warto pomyśleć o studium technicznym. Widziałam ofertę https://zsen.pl/oddzial-zgierz/ i wydaje mi się, że mają wiele do zaproponowania. Zapewnią Ci pracę z takim wykształceniem technicznym.
Cytuj
Sabre #27
Rzeczywiście, pytanie co studiować jest bardzo dobre, ale jednocześnie też i bardzo trudne, bo nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. Najlepiej studiować to, co będzie nas żywo interesowało, a rozglądać się warto wśród czołowych uczelni, jak WSB http://rekrutacja.wsb.edu.pl/zasady-rekrutacji, gdzie do wyboru jest wiele różnych przyszłościowych kierunków, wśród których na pewno znajdzie się ten dla siebie.
Cytuj
~Tymoteusz1 #28
To zależy od Waszych zainteresować i tego, co lubicie robić. Ja uważam, że właśnie pod tym kątem powinno się wybierać studia. Jeśli interesujecie się branżą IT, to bardzo przydatny może sie dla Was okazać kurs online podstawy Sketchupa. Na jego podstawie będziecie w stanie rozpocząć karierę w programowaniu.
Cytuj
Krisiti90 #29
Wydaje mi się że najlepiej wybierać kierunki techniczne/informatyczne. Praca raczej pewna. Jeżeli już jesteście na studiach to też nie zapominajcie o dodatkowej pracy/szkoleniach. Studia to nie wszystko, teraz bardzo dużo osób je kończy. Ja się zastanawiam nad szkoleniem sprzedażowym https://witalni.pl/oferta/szkolenia-otwarte/szkolenia-sprzedazowe/mistrz-sprzedazy/ ale to zobaczymy jak zajęcia pozwolą
Cytuj
Krisiti90 #30
Wybor pracy to nic latwego... Jezeli jeszcze nie macie nic wybrane to polecam zajrzec na bloga https://papilioagency.com/blog-wpis/hostessa-co-to-za-praca/ Moze natchnie was na ciekawy zawod
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany