Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Jakie ubezpieczenie na wakacje w Chorwacji?

grefik #46
porponuję skorzystać z porównywarki ubezpieczeń, chyba najlepsze wyjście jeżeli nie możemy wybrać sami dobrej firmy
~maryta #47
Cytat: adenn (2017-07-30 16:33)
Są różne porównywarki.Akurat jeśli chodzi o OC, AC czy ubezpieczenie mieszkania to mogę polecić kalkulator cuk.

Szybko przelicza, formularz jest łatwy do wypełnienia i porównuje dużo towarzystw.
~potencjalny #48
Ja polecam ubezpieczenie podróżne PZU Wojażer - zawsze z niego korzystam na wyjazdach. Jest bardzo tanie, bo już od 5 zł dziennie, oraz kompleksowe - zabezpiecza na zdecydowaną większość wypadków przy wycieczce zagranicznej.
geriatyk #49
ja polecam zapoznać się z ofertą kilku ubezpieczalni przed podjęciem decyzji, żeby zaoszczędzić
~adenn #50
Cytat: adenn (2017-07-30 16:33)
Są różne porównywarki.Akurat jeśli chodzi o OC, AC czy ubezpieczenie mieszkania to mogę polecić kalkulator cuk.

Dokładnie.Bardzo szybko wyszukuje gdzie jest najtaniej.
bartoszMar #51
Cuk ? a co to jest ten caly cuk, jakaś firma ubezpieczeniowa czy co ?
~sebst #52
Multiagencja, mają polisy wielu TU, pewnie stąd taniej...
~egg #53
W Warszawie cuk jest na Puławskiej.
~egg #54
W Warszawie cuk jest na Puławskiej.
~Michal #55
Ubezpieczenie oczywiście jest bardzo ważne lecz gdybyście potrzebowali pomocy drogowej zapraszam na https://pomocdrogowa.info
Lopdereak #56
hej, a ja jade na wakacje tutaj http://www.um24.pl/wypoczynek/dominikana na Dominikane i wlasnie tez zastanawiam sie nad ubezpieczeniem , czy moglby mi ktos kto byl tak daleko cos podpowiedziec? Bo jednak troche sie różnią wakacje w takiej egzotyce od wakacji w Chorwacji, pewnie na inne rzeczy trzeba uwazac i zwracac uwage

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany