Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wypoczynek na polskim morzem

~lucilla #46
Cytat: eleonoore (2017-08-21 20:07)
podpinam się pod wcześniejsze wypowiedzi, sama też korzystam najczęściej z bookartu bądź bookingu

Ja też najczęściej korzystam z takich portali.
Kizeryt #47
W internecie można znaleźć sporo pomocnych porównywarek. Ja korzystam z Trivago.
HotelPolaris_pl #48
Jeżeli chodzi o wypoczynek nad morzem oraz dobry hotel w dogodnej lokalizacji z komfortowymi pokojami, to ja mogę zaprosić również do do Hotelu Polaris, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie :)
~mikuta2 #49
Cytat: halszkaaa (2017-06-28 14:52)
Cytat: elloe (2017-01-30 01:00)
a może Łukęcin? ja w tamtym roku zarezerwowałam sobie apartament na bookaparcie właśnie tam i było super, na pewno nieco spokojniej niż w innych miastach

Łukęcin to dobra opcja ;)

Też bym chyba postawiła na Łukęcin, ew Władysławowo :)
~klarras #50
Łukęcin brzmi całkiem fajnie, od siebie dorzucę także Puck. A ja najczęściej rezerwuję poprzez BookApart właśnie lub Nocowanie.
Lesia #51
Władysławowo fajne. Kiedyś miejscowość nie należała do zbyt ładnych, jednak od jakiegoś czasu sporo się zmieniło oraz plaze są naprawdę fajne, infrastruktura również.
Drugą miejscowość jaką mogę polecić to Jurata. Spokojnie, nadal można tam znaleźć miejsca w których będziemy tylko my i długo długo plaża :)
Noclegów szukajcie tutaj
https://blueapart.pl/

Na stronie jest masa apartamentów w dobrym standardzie i wcale nie takiej niskiej cenie.
biankov #52
czeesc
byczek42 #53
Polecam mniejsze miejscowości "na lewo" od Trójmiasta. Jarosławiec, Darłowo, Ustka.
Dużo atrakcji dla całej rodziny, a też fajna baza wypadowa na różne wycieczki. Dużo zieleni i czyste plaże.
panchory #54
Ja nad Polskim morzem wybieram zawsze którąś z miejscowości w pobliżu Jastrzębiej Góry - podoba mi się tam najbardziej
xfelicja #55
Cytat: klarras (2018-01-18 23:26)
Łukęcin brzmi całkiem fajnie, od siebie dorzucę także Puck. A ja najczęściej rezerwuję poprzez BookApart właśnie lub Nocowanie.

Łukęcin jak dla mnie to bardzo fajna miejscowość, wg mnie warto się tam wybrać :)
PensjonatDobryHumor_pl #56
Może zamiast nad morze warto spędzić urlop aktywnie np. w górach - zapraszam w tym celu w Sudety i do naszego pensjonatu :) na pewno aktywnie spędzicie urlop.
~mirellae #57
Cytat: xfelicja (2018-02-17 22:19)
Cytat: klarras (2018-01-18 23:26)

Łukęcin jak dla mnie to bardzo fajna miejscowość, wg mnie warto się tam wybrać :)

Ja bym proponowała też Dąbki. Wszystko zależy od tego co kto lubi, niektórzy będą woleli Sopot :)
Lammag #58
A moglibyście mi polecić jakiś hotel z tej oferty http://www.dhapartamenty.pl/ ? Chcę wyjechać na 8 dniowy urlop do Trójmiasta, ale nie za bardzo wiem gdzie się zatrzymać. Szukając noclegu trafiłam na tą stronę, która jest wyszukiwarką noclegów w Trójmieście. Zależy mi na stosunkowo niskiej cenie i wysokim standardzie. Pomożecie?
korczyk #59
Najważniejsze, że hotele zaczynają dbać o swój marketing hotelu, coraz więcej obiektów potrafi się reklamować więc lepiej trafia do gościa.
arlebody #60
hej

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany