Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Obozy quadowe w dobrej cenie

stefania82 #1
Jak ktoś nie ma pomysłu na wakacje dla dziecka, to polecam obozy quadowe dla młodzieży, które organnizowane są w Węgorzewie. 2 tygodnie dobrej zabawy. Mój syn był rok temu i wspomina to, jako niesamowitą przygodę:)
Ostatnia modyfikacja 16-06-2015, 09:12 Cytuj
pilotka #2
Brzmi to naprawdę świetnie.
Cytuj
marek665 #3
Efektowne dziewczyny, miła atmosfera i spełnianie najskrytszych atrakcji – to wszystko można znaleźć w ofercie agencji http://heathrow-escorts-agency.co.uk . W tym niezwykłym miejscu czekają na Ciebie dziewczyny, z którymi spędzisz niezapomniane i przepełnione przyjemnością chwile.
Cytuj
dofusiarz #4
Dziękuję, nie korzystam z czegoś takiego.
Cytuj
kaljoh #5
czesc
Cytuj
marian33e #6
Tylko ile takie obozy quadowe obecnie kosztują. Chodzi o to że wybrałbym się z żoną plus trójka dzieci i jeszcze trójka dzieci mojego brata.

________________________________
Odzyskiwanie danych z kart pamięci
Cytuj
HotelFarmona_pl #7
Jazda quadem to niesamowita sprawa. Miałem okazję parę razy spróbować i bardzo polecam jeżeli tylko ktoś ma taką ochotę.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany