Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Dom marzeń

brzoskwinka #1
Witam. Chciałabym Was zapytać jak wyglądają Wasze domy? Ja akurat jestem po remoncie mieszkania . Jednak moja znajoma myśli o tym.I jesteśmy ciekawe jaką działkę trzeba by było kupić? I ile pieniążków przeznaczyć na budowę takiego domku?
Podaję przykładowy projekt?

Zdjęcia pochodzą ze strony:
Your link here.

Może będziecie umieli powiedzieć coś więcej na ten temat.
Pozdrawiam
Ostatnia modyfikacja 17-07-2015, 13:51 Cytuj
site #2
A ja chcę maleńki:)
pilotka #3
Ja też nie potrzebowałabym dużego, wystarczyłby jakiś niewielki domek z ogrodem :). Zaangażowałam się zresztą właśnie w inwestycję w startup z bestcapital.pl i mam nadzieję, że zarobione dzięki temu środki pozwolą mi się zbliżyć do upragnionego celu :)
cukiereczek #4
Ja osobiście się remontuję. I małe mieszkanko mi w zupełności wystarcza. Jak dla mnie to za dużo kasy pożera sam remont a co dopiero wstawianie od zera.
aneta-krupa-kuzera #5
Ja kupiłam dom na wsi i choć wymagał generalnego remontu, nie żałuję swojej decycji. Mam tam miejsce na wszysto, dzieci mają dużo przestrzeni, a ja mogę w spokoju pracować. Poza tym jest tam dużó zdrowiej, a ostatnio nawet wygosporadowalam sobie nieco miejsca w piwniczce, wstawiłam regały http://www.promag.pl/Regaly_paletowe_regaly_magazynowe,8858.html i niedługo zabieram się za produkcję przetworów na zimę.
bakopa #6
Mnie się podobają domy z drewna w systemie kanadyjskim, lub bardziej ekonomicznym - szwedzkim. Można wykonanie takiego domu zlecić w całości jakiejś firmie. Od projektu po materiały budowlane i montaż http://oferia.pl/zlecenia/budowa/domy-z-drewna . Takie domy mają duszę, zapach i smak. Zawsze marzyłam o takim domu na starość. Na razie jestem na etapie szukania działki. Myślę o Pogórzu Dynarskim.
Karaberra #7
Dla mnie domem marzeń jest willa z basenem, ale na tio mnie nie stać, więc muszę zadowolić się zwykłym basenem ogrodowym i niczym więcej. Ale dobre i to :)
Alkaa #8
"Mój" dom marzeń to połączenie tradycji z nowoczesnością, z ciekawymi rozwiązaniami (np. kominek ekologiczny zamiast tradycyjnego).
stempa #9
Śliczne te projekty :)
Czy w takim domku marzeń będzie miejsce na ekskluzywne dywany?
http://www.castor...-podlogi/dywany.html
~Halinka8 #10
Świetny projekt :) My właśnie jesteśmy w trakcie wzięcia kredytu na budowę domu. Jak otrzymamy kredyt ruszamy z budową domu. Mój brat polecił mi swoich znajomych.
To GADBUD - firma budowlana szczecin. Jej głównym terenem prac jest szczecin i okolica ale bywa że pracują dalej. Mam nadzieję, że dostaniemy ten kredyt :)
prodko #11
Z doświadczenia wiem, że im dom bardziej wyszukany tym projekt droższy a umówmy się projekty same w sobie tanie nie są. Dobrym sposobem na znależienie tańszego projektu jest np. umieszczenie zlecenia wykonania projektu na takich stronach jak ta: http://oferia.pl/zlecenia/budowa-remont z doświadczenia wiem, że wychodzi taniej. Zreszta taka jest rzeczywistość, że cała "zabawa" z domem no tania nie jest!
~mela2 #12
Marzy się mi dom na wsi z dala od zgiełku i blisko lasu.
Gdybym kiedyś mogła zrealizować swoje marzenie to byłaby to Rezydencja Leśna według projektu z tej pracowni www.archido.pl/content/31-projekty-domow-lodz
Ten projekt bardzo mi się podoba, dom jest bardzo funkcjonalny i przestrzenny.
~Koni3 #13
jeśli dom marzeń to gdzieś na uboczu, a to oznacza ograniczone możliwościami na dostępu do gazu i wody. Oczywiście wode jakoś doprowadzimy a ogrzewanie możemy kupić np. olej opałowy.Cena takiego rozwiązania będzie wyższa ale mały ekologiczny domek nie może być ogrzewany węglem :)
patison_85 #14
Mój wymarzony dom to niewielki domek parterowy z ogromnym ogrodem. Niewielki, bo uważam, że często budując dom chcemy mieć mnóstwo pokoi, a potem i tak są one niezamieszkałe. Ja bym chciał salon z jadalnią i kuchnię, łazienkę sypialnię i 2 pokoje dla dzieciaków.
selena281 #15
;d;d;d;d;d;d;d

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany