Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Dom marzeń

gingero #151
Jeśli planujecie dom piętrowy, to na pewno warto pomyśleć o oświetleniu klatki schodowej. My zainstalowaliśmy oświetlenie schodowe led z czujnikiem ruchu . Bardzo ekonomiczne no i praktyczne rozwiązanie.
Ostatnia modyfikacja 02-10-2017, 14:22 Cytuj
suzi #152
Jeśli myślicie o budowie domu, to warto rozejrzeć się za profesjonalną firmą budowlaną. Najlepiej żeby to była taka firma, która zajmie się wszystkim od A do Z. Na Podkarpaciu mogę polecić firmę Fachman z Mielca ( mają oddziały również w Dębicy i Rzeszowie ). Mają duże doświadczenie, możliwości techniczne i wyspecjalizowanych pracowników.
Fionnka009 #153
Mysle ze w waszym domu marzen znajdzie swoje miejsce kosz na śmieci od firmy https://www.bentlex.pl Te kosze mają bardzo ciekawe technologie samoczynnego otwierania. Gwarantuje to pelna higiene i wygode
~Tymoteusz1 #154
A co myślicie o drewnianych domach? Mi się one od zawsze podobały. Zauważyłem, że teraz coraz więcej takich budynków powstaje nawet na osiedlach podmiejskich. Przeglądałem ostatnio domy z drewna Mawit i przyznaję, że wyglądają one bardzo korzystnie pod każdym względem. Myślę, że Wam też mogą przypaść do gustu.
kiciaa11 #155
Mi się domy z drewna bardzo podobają :)
that side
Ostatnia modyfikacja 21-10-2017, 12:09 Cytuj
datbe #156
A ja ostatnio robiłem remont kuchni. Przeglądając oferty zlewozmywaków, zwróciłem uwagę na zlewozmywaki granitowe firmy Grandeco. Wyposażyłem się wlaśnie w taki i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Są solidne, trwałe i eleganckie. Polecam serdecznie ! ;)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany