Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Dom marzeń

BiankaQ66 #166
Ja każdemu, kto remontuje lub urządza mieszkanie, mogę polecić świetne płytki podłogowe Poznań.
Cytuj
wegeta15 #167
Ja od zawsze marzyłam o domu i to mimo, że całą młodość spędziłam pod blokiem. Ale wiecie, jak się mieszka na piętrze i słyszy większość hałasów z ulicy a tuż pod twoim oknem regularnie odbywają się libacje alkoholowe, to blok może obrzydnąć. Dlatego jak wzięliśmy z moim Krzychem ślub i przeprowadziliśmy się do domu jego babci, to byłam zachwycona. Wprawdzie dom wymagał remontu, ale zakasaliśmy rękawy i teraz dom wygląda naprawdę estetycznie.
Cytuj
MaryHam #168
Mnie swego czasu powalił kominek w salonie u sąsiadów, ale nie taki tradycyjny tylko wiszący, a jako paliwo pellet drzewny.
Cytuj
Abadonna #169
jakoś nigdy nie miałem potrzeby mieszkania w domu, wydaje mi się, że przytłaczała by mnie ta przestrzeń
Cytuj
~Tymoteusz1 #170
Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której sam muszę sprzątać taki dom. Przecież na rynku działają firmy w stylu Damat, które odpowiednio dbają o nasze dywany. Wystarczy zajrzeć do http://www.damat.pl/oferta-naszej-pralni/trzepanie-dywanow/ i przekonać się, jakie korzyści płyną z korzystania z ich usług. Warto o tym pomyśleć już teraz.
Cytuj
Emkaolka0 #171
Moj dom marzen musi byc przede wszystkim praktyczny. A do tego polecam wam audyt energetyczny rzeszów. Badanie to pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania. Dom to inwestycja na lata wiec warto w takie rzeczy inwestować
Cytuj
enty #172
Mój dom musi mieć ładny ogród i odpowiedni taras zarówno parterowy jak i na piętrze tak, by można było widzieć jak największy obszar. Oprócz tego marzy mi się klimatyzacja i dźwiękoszczelne okna. A ogór musiałby być zadbany, z oczkiem wodnym, i być wyposażony w eleganckie lampy do ogrodu by było ładnie nie tylko za dnia, ale także i wieczorem.
Cytuj
nadinee #173
Ja zawsze chciałam drewniany domek i teraz spełniam swoje marzenie. Jestem właśnie na etapie wyboru dachu i słyszałam że do takich konstrukcji najlepsze są lekkie pokrycia dachowe. Mam nadzieję, że do przyszłych wakacji będziemy mogli się wprowadzać.
Cytuj
Barbie #174
Aby wykonywać prace wykończeniowe lub poprawkowe w domu, dobrze jest mieć specjalistyczną wiedzę na temat narzędzi. Warto dlatego sobie przeczytać: http://artvocado....lista-z-przykladami/ i dowiedzieć się do jakich prac używać danego narzędzia.
Cytuj
Galatea #175
Mnie swego czasu powalił kominek w salonie u sąsiadów, ale nie taki tradycyjny tylko wiszący, a jako paliwo pellet drzewny.
Cytuj
Krisiti90 #176
W domu marzeń na pewno musicie mieć super solidne i eleganckie ogrodzenie :) Oczywiscie musi być też brama automatyczna, ja bez tego nie wyobrażam sobie codziennych przyjazdów i wyjazdów z domu, a troche ich mam. Jezeli chcecie postawić ogrodzenie i bramę to polecam wam do tego firmę http://euro-fences.pl
Cytuj
soGitarka #177
Ogrodzenie to fakt, bo wtedy macie ochronę przed złodziejami :)
Cytuj
farkimas #178
A czy w tym waszym domu przewidzieliście coś takiego jak detektor dymu? Bez niego możecie bardzo szybko stracić ten dom w pożarze, o którym nie będziecie wiedzieć dopóki nie zobaczycie płomieni... Lepiej zainwestować w taki gadżet moim zdaniem
Cytuj
soGitarka #179
Wiesz co, detektor dymu jest naprawdę bardzo ważny, ale zgodzę się z tym, że są rzeczy ważniejsze od niego. Na przykład regularne odśnieżanie dachu zimą (najlepiej robić to wraz z firmą https://czyszczen.../odsniezanie-dachow/ ). Chyba rozumiecie o co mi chodzi :)
Cytuj
gingero #180
Ja sobie nie wyobrażam domu bez odpowiednich dekoracji ściennych. Sama na każdej ścianie mam jakiś plakat lub obraz i uważam, że efekt jest super. Jeśli chodzi o ramy to wystarczy zajrzeć na stronę http://galeriaram.pl/. Moim zdaniem jest to kopalnia inspiracji.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany