Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Dom marzeń

hania196 #16
;p;p;p;p
suzi #17
A myśleliście już o działce pod ten dom? No bo przecież działka to podstawa :) Znalazłam ostatnio bardzo fajne działki nad jeziorem i właśnie zastanawiam się nad kupnem :) Co sądzicie?
stempa #18
koło domu koniecznie musi być jakiś ogród i najlepiej z tarasem. tuta znalazłam porady dotyczące płytek tarasowych , jak wybierać i na co zwracać uwagę: http://www.castorama.pl/inspiracje-i-porady/wykonczenie/plytki-scienne-podlogowe-i-elewacyjne/plytki-podlogowe/jak-wybrac-plytki-na-taras.html . moim zdaniem najlepiej pasują te, które imitują naturę
arturro-wolak #19
Ja tak sobie myślę, że ważniejsze od tego w jakim budynku mieszkamy, jest to, jak został on urządzony. Sam jestem przekonany, że warto postawić na np. tego rodzaju meble dla młodzieży i dzieci , ponieważ przede wszystkim są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a dodatkowo ich stylistyka jest bardzo ciekawa.
~Tori #20
Mnie swego czasu powalił kominek w salonie u sąsiadów, ale nie taki tradycyjny tylko wiszący, a jako paliwo pellet drzewny. O cenę kominka nawet nie pytałem, ale cena peletu mnie zaskoczyła, czyli 650zł za tonę a potrzebuje tylko dwie tony na całą zimę.
Sabeja #21
Ja ten dom już postawiłam, obecnie muszę kupić jakieś okna. Odwiedziłam Salon okien Gama i mam już pewną koncepcję.
Barbie #22
Zgadza się, urządzenie domu wiele może zmienić - może nawet zatrzeć nieciekawe wrażenie jakie na pierwszy rzut oka robi dom. Ja tak mam z domem babci - stary i nieciekawy na zewnątrz, ale urządzony bardzo przytulnie. Ja stawiam na rodzinę, bo dom to głównie rodzina i dzieci - ostatnio zabieram moje pociechy do zoo, wybieramy razem laki i gry w sklepach online z zabawkami. Nie wyobrażam sobie domu marzeń bez dzieciaków.
Ostatnia modyfikacja 19-08-2016, 13:26 Cytuj
Teodor #23
Swój domek staram się dostosować do domu marzeń, chociaż daleko jeszcze...Obecnie jestem na etapie posadzek. Poświęcam czas i zajmuje się wieczorami posadzkami przemysłowymi z tocztam.pl mam podstawowe informacje. Moje garaże na pewno nie będą miały nawierzchni z gresu.
~Wotek #24
Dla mnie dom marzeń to taki w którym nie będę musiał szuflować węgiel do mojego starego pieca. Gdzie można się cieszyć spokojnymi wieczorami na kanapie. Marze o nowym kotle z podajnikiem na ekogroszek Cena będzie nieco wyższa, ale jestem gotowy płacić i mieć spokój.
~Surik #25
Mnie bardzie kręci rozwiązanie eko, czyli pellet czy brykiet drzewny. Cena peletu jest z roku na rok niższa, więc można mieć ciepło i dusić sąsiadów :) Koszt kotła jest porównywalny ekogroszek i pellet.
~Tymoteusz1 #26
Akurat taki dom mi najbardziej kojarzy się z dużymi udogodnieniami i sprzętami, dzięki którym żyje się dużo prościej. Świetnym przykładem na to są pralki od https://www.morele.net/agd/agd-wolnostojace/pralki-ladowane-od-frontu-233/, które bardzo ułatwią cały proces związany z praniem. Warto kupować takie sprzęty, bo dzięki nim poziom życia jest dużo wyższy :)
Cinek #27
Mój dom marzeń to taki jak na pierwszym zdjęciu tu: http://www.profilefasadowe.pl - świetnie wyglądają takie budynki. wystarczy zastosować kilka detali z tak zwanej sztukaterii typu profile fasadowe lub opaski okienne i budynek prezentuje się o niebo lepiej. Jest taki bardziej elegancki. A wszystko można uzyskać stosując produkty Adams - zajrzyjcie sobie na inne fotki z wykonanych wykończeni. Wygląda to super.
~Lidas #28
Jak już tak wszystko szczegółowo planujecie, to może już czas na urządzenie sypialni? Polecam sprawdzić ofertę w sklepie http://visby.pl/ mają duży wybór łóżek i mebli do sypialni, można rozłożyć zakup na raty :)
norman388 #29
Mój dom marzeń to przede wszystkim taki, w którym odnajdę ciszę, oraz spokój, z dala od zgiełku i hałasu. Pierwsze czym zająłbym się po wybudowaniu mojego domu marzeń, to akustyka, oraz odpowiedni komfort akustyczny. Irytujący hałas, w postaci np. szczekającego psa sąsiada, może nie raz wyprowadzić z równowagi, nawet najbardziej spokojnych ludzi. Dlatego ważnym jest aby jak najskuteczniej radzić sobie, z eliminacją hałasu.
Teodor #30
Jak widzę masz problem z wygłuszaniem ścian. Najlepsza specjalna mata wygłuszająca. Rezultaty osiągniesz też budującego ścianę, albo drzwi przesuwne odcinające pomieszczenie do słuchania. Estetycznych pochwytów i tradycyjnych klamek axa poszukaj w sklepie DOMATOR.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany