Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Dom marzeń

Barbie #46
Moim zdaniem dom marzeń to taki, który doskonale jest wkomponowany w naturę.
Cytuj
gingero #47
Ja dom już mam postawiony - teraz próbuję go wykończyć :) Zastanawiam się między innymi nad kolorem rolet do kuchni i żaluzji do łazienki. Chciałabym, aby wszystko było utrzymane w jasnej kolorystyce. Przeglądałam ostatnio oferty od http://verti-hor.pl/ - co dokładnie byście mi doradzili?
Cytuj
bohdanekln #48
Dom jest tam, gdzie możemy się czuć dobrze.
Cytuj
Barbie #49
Dom marzeń to taki dom, którego ogród jest zadbany i wypielęgnowany. Warto pomyśleć o wyposażeniu ogrodu i na przykład tutaj https://www.stukp...d/wyposazenie-ogrodu wybrać sobie krzesła ogrodowe, a nawet domki czy karmniki.
Cytuj
Cinek #50
Dom marzeń to taki twór który funkcjonuje w głowie. Bo ktoś kto ma dom nie musi o nim marzyć.... Mój dom marzeń i wcale nie jest jakiś nowoczesny inteligentny itp. Mój dom marzeń to 100 m2 gdzie my z żoną i 2 dzieciaków wiedziemy fajne życie. Do tego zimowy wieczór i palący się kominek, albo przynajmniej koza - taki piec wolnostojący (tak wygląda: http://sklep.kominki-vector.pl ). Właśnie każdy "ciepły dom" powinien mieć kominek do salonu - to bardzo mocno robi atmosferę rodzinną. Kominki to naprawdę fajna rzecz.
Cytuj
travvic #51
U mnie jest to dom piętrowy, z pokojem na poddaszu, tarasem i ogródkiem. Nie mam więcej specjalnych wymagań, poza tym, żeby był to dom drewniany, a w łazience żeby królowała czerń i niebieski. I może jeszcze aneks kuchenny z czernią i chromowanymi powierzchniami :)
I jeszcze żeby moje dzieci miały swój kącik na górze, żeby nikt sobie nie przeszkadzał.
Cytuj
Meeera #52
Oto mój dom marzeń http://domnaczasie.pl/piekne-male-domy-parterowe/
Mały, parterowy, przytulny nowoczesny.
Cytuj
Teodor #53
Dom marzeń to prawdopodobnie z modnym nowoczesnym naturalnym kamieniem na elewacjach, dużo oszkleń i ogromny ogród...jeszcze by wymieniał :)
Cytuj
Sabre #54
Ja przywiązuje też dużą wagę do sprzętów elektronicznych i agd, bo te mają nam przecież służyć i to jak najdłużej. Szukając chociażby piekarników, warto jest je porównywać w różnych sklepach: http://www.homebook.pl/produkty/piekarniki, a to z pewnością znacznie ułatwi tego typu zakup i pozwoli na dokonanie odpowiedniego wyboru.
Cytuj
nieszczelny #55
Ja powiem tyle, że ja dostosowuję dom do potrzeb osób niepełnosprawnych, bo zamierzam ściągnąć do siebie swoich rodziców. Dobrze, że zaplanowałem już wszystko i zamówię wszystko z http://abcreha.pl.
Cytuj
Sabeja #56
Ja do mojego domu marzeń zamówię drzwi szklane w Białymstoku. Gdy widzę w domu dużo szkła i luster, to czuć aż ten dobry styl, który i ja bym chciała mieć u siebie. Na pewno postawię na projektor w salonie i lampiony - wygląda to genialnie!
Cytuj
~Ritesoo #57
przy tak dużych i ładnych domach warto pomyśleć o tanim ogrzewaniu. Jednym ze sposobów jest kupowanie dobrej jakości opał w atrakcyjnych cenach przez http://www.gielda...l-kamienny-cena.html ilość ofert wymusza konkurencyjne ceny
Cytuj
~Tymoteusz1 #58
To ja już tak planujecie wszystko, to nie zapomnijcie o odpowiednim ogrzaniu całego domu. To ma ogromne znaczenie dla komfortu mieszkańców. Na pewno mogą w tym pomóc pompy ciepła, takie jak od http://sklep.kominki-vector.pl/ Jeśli je zastosujecie, to w domu będzie cieplej. Warto o tym pomyśleć.
Cytuj
ondrej #59
U mnie już się trafiło ale mieszkania sprzedaż lublin i to był zdecydowanie dobry wybór. że takie mieszkanie kupiłem.
Ostatnia modyfikacja 09-02-2017, 15:08 Cytuj
BejbeBi #60
Ja tam wolę domy. Zawsze to swój ogrodek :d
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany