Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Dom marzeń

hankal #106
mój dom marzeń jest przede wszystkim przestronny, dużo w nim miejsca i posiada przepiękny duży ogród
Cytuj
adelina83 #107
Cytat: stempa (2017-07-20 00:25)
Mi zawsze marzył się dom energooszczędny i udało mi się taki w końcu stworzyć. W raz z mężem już na etapie budowy przemyśleliśmy wszelkie aspekty i zastosowaliśmy wszelkie możliwe, dobre jakościowo rozwiązania. Zamontowaliśmy panele słoneczne, które dostarczają nam energii elektrycznej i cieplnej, dzięki temu opłaty za użytkowanie są naprawdę znikome. Aby całość porządnie zabezpieczyć zastosowany został zewnętrzny system dociepleń Carbon od marki Caparol. Wybór był oczywisty, ponieważ to jeden z lepszych systemów jakiekolwiek są dostępne, o bardzo niskiej przenikalności cieplnej. Dzięki temu generowana energia praktycznie nie ucieka na zewnątrz, zimą zawsze mamy ciepło, pomimo niskich kosztów eksploatacyjnych ;)


To jeszcze do tych wszystkich cudeniek musicie zainstalować automatyczne sterowanie. Koniecznie zdalne i inteligentne. Na przykład na https://trik.pl/ można zakupić system inteligentnego domu firmy Fibaro. Wszystko bezprzewodowe, łatwe w samodzielnym montażu i programowaniu. Można go dowolnie konfigurować i rozbudowywać. Steruje wszystkimi procesami w domu, w tym także zużyciem mediów więc te niskie, jak napisałaś, koszty eksploatacji jeszcze się obniżą :) I to wrażenie, jakie robi na znajomych skomunikowanie się ze smartfona z własnym domem i zdalne podkręcenie tego i owego :)
Cytuj
saveME #108
Mój dom marzeń mieści się wysoko w górach... Mały, drewniany z klimatycznym tarasem :)

__________________________
http://jakisprzetmedyczny.pl
Ostatnia modyfikacja 23-07-2017, 21:23 Cytuj
Barbie #109
O, takk, takie domy też bardzo lubię;-)
Cytuj
~Tymoteusz1 #110
Świetne pomysły! Moim zdaniem jak najbardziej mają dużą szansę powodzenia. Musicie tylko zadbać o odpowiednie przygotowanie do tej budowy i rozplanowanie wszystkiego zgodnie z prawem. Tutaj z pomocą przychodzi firma Bud Plan i ich usługi takie jak http://www.budplan.net/porada_plan_zagospodarowania_terenu.html. W ten sposób będziecie mieli wszystko przygotowane tak, jak należy.
Cytuj
gerturek #111
jakoś nigdy nie miałem potrzeby mieszkania w domu, wydaje mi się, że przytłaczała by mnie ta przestrzeń
Cytuj
Barbie #112
Dlaczego nie? Jak dom jest w fajnym miejscu....
Cytuj
~Inia #113
Cytat: saveME (2017-07-23 21:23)
Mój dom marzeń mieści się wysoko w górach... Mały, drewniany z klimatycznym tarasem :)

__________________________
http://jakisprzetmedyczny.pl


Taki dom to moje marzenie. Najlepiej gdyby był on wybudowany z bala oraz był kryty strzechą. Widziałam kilka takich projektów wybudowanych przez Natur Eko Dom http://www.naturekodom.pl/ Taki dom jest bardzo klimatyczny, a dodatkowo ekologiczny i energooszczędny.
Cytuj
gingero #114
Ja już jestem na finiszu urządzania wnętrza swojego nowego domu. Dużo mnie to kosztowało. Brakowało mi tez jednak czasami pomysłów na to wszystko. Znalazłam http://space-design.pl/showroom gdzie można się wybrać i zaczerpnąć inspiracji do wykończenia swojego wymarzonego domu.
Cytuj
~Darkin #115
Już nie przesadzajcie, ze nabycie nowoczesnych systemów to taka niemożliwa rzecz. Podsyłam adres do firmy, która tym się zajmuje - http://www.fhome.pl/pl/strona-glowna.html możecie zamówić system skrojony pod siebie, do tego współpracują z instalatorami w całym kraju więc montaż też jest możliwy w zasadzie od ręki.
Cytuj
ondrej #116
mój domek się właśnie buduje:) jeszcze praktycznie zostało wnętrze i dach do zrobienia. Tak już wszystko. Więc już zaczyna to wygladać:) już cieśla bierze się do roboty więc do końca roku będzie gotowy. Taki prezent na Boże Narodzenie.
Cytuj
wakacnik #117
dom moich marzeń to na pewno wielki dom, z cudownym ogrodem pełnym kolorów i zapachów
Cytuj
~Moska90 #118
Normalna sprawa. W domu po prostu muszą znaleźć się niektóre sprzęty, bo bez nich nie da się funkcjonować w dzisiejszym świecie. Ja nie wyobrażam sobie sytuacji, w której dzieci nie mają dostępu do komputera. Warto się zastanowić tylko nad tym, czy lepiej kupić komputer czy laptopa, ale tego już dowiecie się w http://techfresh.pl/jaki-komputer-dla-dziecka-laptop-czy-komputer-stacjonarny/
Cytuj
steave611 #119
wow, cudowny dom. Mój jest mały, ale bardzo przytulny.
Cytuj
grefik #120
Jeżeli już budujesz swój dom marzeń to musisz być skupiony na wszystkim. Według mnie jedną z ważniejszych rzeczy w domu są schody, gdyż ich konstrukcja jest bardzo trudna. Jeżeli chodzi o estetykę to preferuję schody drewniane lub metalowe, takie jak tu http://treppenbau-huemmer.de. Schody murowane według mnie nie są tak ładne jak drewniane na przykład
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany