Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Tajlandia

prodko #1
Jak znaleźć najtańszy lot do tajlandii?
~karmind #2
Kilka razy już latałem do tego kraju. Świetny kierunek na zimę. Pogoda jest tam bajeczna. Za każdym razem korzystałem z lotów linii KLM. Mają najniższe ceny. Lecisz z Warszawy z bardzo krótką przesiadką w Amsterdamie tak wiec lot nie jest męczący. Samoloty wygodne z bardzo smacznym jedzeniem na pokładzie.
Na stronie obecnie jest ich rozpiska
http://bit.ly/karaibyfajne

Możesz sobie zerknąc.
eDom #3
Najlepiej obserwować strony podróżnicze na facebooku, bo tam kilka razy dziennie pokazywane są promocje na loty w najdalsze zakątki świata. Tajlandia się tam bardzo często przewija. Samemu nie upolujemy raczej korzystnej oferty, bo nad tym siedzi sztab ludzi znających się na podróżowaniu.
taavi-lipamae #4
istnieje wiele stron internetowych, które zapewniają tanie bilety
arkos #5
Mój znajomy latał z dwiema przesiadkami - w Berlinie i w Abu Dabi i wyszło mu sporo taniej. Przesiadki nie były bardzo długie, chyba maks 4 godziny czekał.
HelenaWilla #6
Istnieje wiele stron internetowych
jonaszka #7
już pisałam o tym portalu gdzieś tutaj ale znowu się powtórzę dla dobra sprawy :) Teraz najlepszym sposobem na znalezienie takich lotów jest portal eloty.pl Na głównej stronie jest ekstra wyszukiwarka, która w mig znajdzie wszystkie czego szukasz czyli najtańsze propozycje. Warto rezerwować i szukać wcześniej :P
Bossman809 #8
To ja dołożę od siebie jeszcze dobrą wyszukiwarkę tanich lotów skyscanner pl. Polecam tam zajrzeć.
anjar #9
czesc
~Muchomorek #10
Spojrz na strone Dreamtours.pl o Tajlandii - dużo dobrych ofert z wylotami z Polski i Niemiec.
syren42 #11
Ryan Air planuje miejsca stojące może wtedy?

karoklaraa #12
czesc

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany