Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Mieszkanie do kupienia

Makus #1
Witam, siema.
Szukam mieszkania we Wrocławiu do kupienia. Wstępnie zainteresowała mnie propozycja dewelopera http://www.blockpol.pl/inwestycje/lubin/ . Możecie napisać, co sądzicie o nim? Czy wrto jest w ogóle kupować mieszkanie od dewelopera, czy może lepiej od prywatnej osoby?
~Kamil1 #2
Ja własnie tez szukam mieszkania, ale zdecydowałem, że wolę z rynku wtórnego. I tego dewelopera Twojego to nie znam.
stempa #3
Mi się podobają mieszkania, gdzie duży nacisk kładzie się na lampy i oświetlenie . Wtedy wiem że pracował dobry architekt wnętrz
malinka_dwa #4
A wiecie może jaki developer z Poznania jest godny polecenia? Rozglądamy się powoli za mieszkaniem w Poznaniu albo pod Poznaniem (chyba nawet lepsza opcja) i szukamy na razie opinii o różnych firmach.
julitka88 #5
Ja mam mieszkanie od dewelopera i jestem zadowolona. Jeśli będę chciała kiedyś je sprzedać, będzie na pewno łatwiej niż w przypadku mieszkania z rynku wtórnego.
marcinwroblewski #6
Ja szukałem mieszkania z pomocą biura nieruchomości(dom bydgoszcz), bo nie wiedziałem jak sie za to zabrać. Opisałem swoje wymagania i możliwości finansowe, a agent przygotował dla mnie naprawdę sporo ciekawych ofert - były to mieszkania nowe oraz z rynku wtórnego. I wybrałem takie z rynku wtórnego, bo spełniało moje wymagania, było po generalnym remoncie, a cena była niższa niż w wypadku zupełnie nowego.
Barbie #7
Jeśli miałabym się decydować na wybór mieszkania na pewno byłoby to z rynku wtórnego.
Makke #8
A czemu rynek wtórny ? Nie wolisz jednak w stanie surowym i zrobić po swojemu tak jak tylko Ty tego chcesz ?
Sabeja #9
Jeśli chodzi o Wrocław, to zdecydowanie warto wziąć pod uwagę apartamenty OVO. Nie wiem, czy jest lepsza inwestycja w kwestii wrocławskich nieruchomości.
patison_85 #10
Mieszkania z rynku pierwotnego mają dużo plusów. Kupując takie mieszkanie na odpowiednim etapie, możemy zmienić nawet (bez dodatkowych kosztów) układ ścian :) Mieszkania z rynku wtórnego za to mają plus jakim jest cena. Można kupić większe mieszkanie w cenie mniejszego (z rynku pierwotnego) i je wyremontować. Ja zdecydowałem się jednak na takie z rynku pierwotnego i jestem bardzo zadowolony.
~Marasss #11
Jeżeli cenisz sobie spokój i ciszę, a chcesz mieszkać we Wrocławiu w mieszkaniu od dewelopera polecam zajrzeć na parkowemaslice.pl - jeszcze są wolne mieszkania.
Fajna lokalizacja, dużo zielonych terenów itp.
Karaberra #12
Szukasz mieszkania we Wrocławiu, a pokazujesz propozycje w Lubina? Tu masz mieszkania we Wrocławiu - OVO Wrocław
I zdecydowanie warto w nie zainwestować.
aneta-krupa-kuzera #13
Piękne mieszkania można kupić także w Gdańsku, a tak konkretnie mam tutaj na myśli ofertę mieszkania gdańsk morena http://alfapark.pl/ . Całe osiedle Alga Park zostało starannie zaplanowane, a co więcej znajduje się ono w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz Stawu Wróbla. Mamy zatem piękne tereny rekreacyjne, a co więcej na miejscu są zlokalizowane sklepy, ośrodek zdrowia, oraz bezpieczne place zabaw dla dzieci.
Sabre #14
Zdecydowanie najwięcej teraz to chyba buduje się mieszkań we Wrocławiu i obecnie jest tam bardzo wiele nowo powstałych osiedli. Zdecydowanie zresztą mieszkania we Wrocławiu warto kupować od dewelopera i jest to bardzo korzystna inwestycja na długie lata.
Teodor #15
Nowe mieszkania to głownie od dewelopera, trzeba tylko dobrze czytać umowy.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany