Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Mieszkanie do kupienia

~venice #31
Faktycznie, nie brakuje ciekawych ofert ale na Mokotów to mnie raczej nie stać, myślę bardziej o Pradze Południe, osiedle Nowa Grochowska bardzo mi się podoba
kasik5 #32
Duży komfort mieszkania to też dobry zarządca. Sama mieszkam w Warszawie i u mnie per modum dba o sprawy mieszkańców, pilnuje wszystkiego na bieżąco. Dlatego zawsze wolałam mieszkanie niż domek, o wiele rzeczy nie trzeba się martwić, bo od tego jest zarządca, u mnie bardzo dobry zarządca.
~Tymoteusz1 #33
Faktycznie, dzisiaj rynek nieruchomości w Polsce coraz bardziej się rozwija, dzięki czemu można znaleźć takie mieszkanie, jakie najbardziej przypadnie Wam do gustu. Osobiście polecam przyjrzeć się bliżej takim inwestycjom jak Armii Krajowej 46A, bo rynek pierwotny jest jednak ciekawszą opcją. Macie pewność, że kupujecie mieszkanie bez żadnych wad ukrytych.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany