Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Depilacja w podóży

~KINGAaaaaaaaa #31
Polecam salon Depilacja Laserowa & Makijaż permanentny na Jerozolimskich 85 , trafiłam do Pani Pauliny z polecenia i nie żałuję ,ponieważ zostałam od razu poinformowana o tym ze na niektórych partiach mam jasne włosy, wiec efektu nie będzie i szkoda pieniędzy. Jestem bardzo zadowolona z efektu.
Cytuj
~Tymoteusz1 #32
Jest wiele metod depilacji i faktycznie ciężko może być wybrać najlepszą. Jak dla mnie, kluczowe będzie sprawdzenie, co najlepiej działa na Wasz organizm. W salonie http://www.depicare.pl jesteście w stanie przejść sprawdzoną depilację laserową. Warto przekonać się, czy będzie to coś dobrego dla Was.
Cytuj
gingero #33
Dlatego lepiej zrobić sobie zabiegi depilacji laserowej i mieć święty spokój. Sama dużo podróżuję i po depilacji laserowej w Neonii w Krakowie mam święty spokój. Polecam serdecznie ich zabiegi: https://neonia.com.pl/laseroterapia/depilacja-laserowa-krakow/.
Cytuj
KowalskaA #34
Jest to oczywiście problematyczna kwestia, szczególnie jak macie ciemne i mocne włoski jak ja. Dlatego też zastanawiam się nad depilacją laserową. Może ktoś z was także już o tym myślał? Na stronie https://inmedico-estetics.pl znzajdziecie miejsce gdzie wykonują takie zabiegi.
Cytuj
~Moska90 #35
Nad czym się tu zastanawiać? Jeśli wybieracie się w podróż, to dobrym pomysłem może być skorzystanie z takich rozwiązań jak chociażby https://www.lasercs.pl/ Dobrze dobrana depilacja laserowa może być dla Was niesamowitym rozwiązaniem. Pomyślcie nad tym dobrze :)
Cytuj
~Antoni21 #36
Zgadzam się. Właśnie dlatego dobra depilacja laserowa może okazać sie dla Was najlepszym wyborem. Osobiście polecam Wam zajrzeć do http://health-beauty.com.pl/ i samemu przekonać się, jakie stwarza to przed Wami możliwości. Myślę, że będziecie zadowoleni z takiego rozwiązania, sami się przekonajcie.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany