Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Depilacja w podóży

~KINGAaaaaaaaa #31
Polecam salon Depilacja Laserowa & Makijaż permanentny na Jerozolimskich 85 , trafiłam do Pani Pauliny z polecenia i nie żałuję ,ponieważ zostałam od razu poinformowana o tym ze na niektórych partiach mam jasne włosy, wiec efektu nie będzie i szkoda pieniędzy. Jestem bardzo zadowolona z efektu.
Cytuj
~Tymoteusz1 #32
Jest wiele metod depilacji i faktycznie ciężko może być wybrać najlepszą. Jak dla mnie, kluczowe będzie sprawdzenie, co najlepiej działa na Wasz organizm. W salonie http://www.depicare.pl jesteście w stanie przejść sprawdzoną depilację laserową. Warto przekonać się, czy będzie to coś dobrego dla Was.
Cytuj
gingero #33
Dlatego lepiej zrobić sobie zabiegi depilacji laserowej i mieć święty spokój. Sama dużo podróżuję i po depilacji laserowej w Neonii w Krakowie mam święty spokój. Polecam serdecznie ich zabiegi: https://neonia.com.pl/laseroterapia/depilacja-laserowa-krakow/.
Cytuj
KowalskaA #34
Jest to oczywiście problematyczna kwestia, szczególnie jak macie ciemne i mocne włoski jak ja. Dlatego też zastanawiam się nad depilacją laserową. Może ktoś z was także już o tym myślał? Na stronie https://inmedico-estetics.pl znzajdziecie miejsce gdzie wykonują takie zabiegi.
Cytuj
~Moska90 #35
Nad czym się tu zastanawiać? Jeśli wybieracie się w podróż, to dobrym pomysłem może być skorzystanie z takich rozwiązań jak chociażby https://www.lasercs.pl/ Dobrze dobrana depilacja laserowa może być dla Was niesamowitym rozwiązaniem. Pomyślcie nad tym dobrze :)
Cytuj
~Antoni21 #36
Zgadzam się. Właśnie dlatego dobra depilacja laserowa może okazać sie dla Was najlepszym wyborem. Osobiście polecam Wam zajrzeć do http://health-beauty.com.pl/ i samemu przekonać się, jakie stwarza to przed Wami możliwości. Myślę, że będziecie zadowoleni z takiego rozwiązania, sami się przekonajcie.
Cytuj
~dasha88 #37
Aby skutecznie pozbyć się owłosienia, warto udać się na zabieg z użyciem lasera ligthsheer. Gabinet urody Estelium https://www.estel...l/depilacja-laserowa wykorzystuje ten innowacyjny sprzęt do depilacji. Jakby co możecie do nich się zgłosić, warto...
Cytuj
~aktywna #38
Ja wam mogę powiedzieć, że w J'adore Instytut https://jadoreins...m/depilacja-laserowa jest bardzo skuteczna depilacja laserowa. Można powiedzieć nawet, że nie ma sobie równych. Wybrana przeze mnie opcja laserem Soprano ICE po prostu świetnie zadziałała na moją skórę. Po kilku zastosowaniach mam mega gładkie nogi.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany