Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Praca opiekunki w Niemczech

kejszek #1
Praca opiekunki w Niemczech - oferty pracy.
Cytuj
~zuziek111 #2
Bardzo ciekawa strona, a przede wszystkim co ważne bardzo przejrzysta. Znalazłam pracę jako opiekunka w Niemczech Pracuję już pół roku i nic tylko się cieszyć. :) Dzięki.
Cytuj
~Karnalka #3
Dla opiekunek szukających pracy w Niemczech, polecam Aktivmed24. Sprawdźcie sami
Cytuj
marcinwroblewski #4
Znajomy właśnie zaczął taką pracę i bardzo sobie ją chwali - jeździ na kilka tygodni, później wraca do Polski też na jakiś czas i znowu wyjeżdża. I zarabia całkiem sensownie. Zastanawia mnie tylko czy zawiera się jakąś umowę - czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie czy może umowa o dzieło z rachunkiem?
Cytuj
maczu #5
Na http://www.opiekunki24.pl/oferty-pracy publikowane są aktualne ogłoszenia z wielu agencji pracy. Jeśli ktoś szuka dziś zatrudnienia to powinien na nie zwrócić uwagę.
Cytuj
aneta-krupa-kuzera #6
Bez wątpienia oferty pracy dotyczące pracy w Niemczech są bardzo ciekawe, zwłaszcza że zarobki są nieporównywalne z tymi u nas w kraju. Nie mniej jednak powinniśmy wiedzieć, w jaki sposób szybko i wygodnie dojedziemy do Niemiec. Na pewno warto tutaj wybrać taką ofertę, jak ta w http://www.lukasztrans.com.pl/ . Przewoźnik bowiem oferuje wyjazdu codziennie, z określonych zakątków Polski- zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie i lubuskie, a podróżować możemy w konfortowaych warunkach busami Mercedes:)
Cytuj
Sabre #7
Nie chciałabym takiej pracy, jest ciężka
Cytuj
Teodor #8
Lżejsza pracę znajdziesz w kraju jako opiekunka dla dziecka, tutaj poznaj serwisy z największą liczbą ogłoszeń w sieci cafe-mama.pl/niania-opiekunka-dla-dziecka-popularne-serwisy-z-ogloszeniami-nian-i-opiekunek-dla-dzieci/, gdybyś była oczywiście zainteresowana zamieszczeniem ogłoszenia o poszukiwaniu tego typu pracy.
Cytuj
Makke #9
Ja polecam zajrzeć na http://kontarmed.net/ sama korzystałam z ich pośrednictwa. Praca dość ciężka, ale dobrze płatna. Do tego wyżywienie i nocleg za darmo. Podopieczna trafiła mi się bardzo sympatyczna. Jej rodzina także była do mnie miło nastawiona. Nie mam się co uskarżać. Bardzo miło wspominam tą pracę.
Cytuj
kamaa87 #10
Panie i panowie przy odrobinie chęci w Polsce też zarobicie tyle ile jako opiekunka w Niemczech. Wystarczy troszkę ruszyć głową i pracować. To już nie te czasy co 10-15 lat temu, że w Niemczech zarabiało się kokosy a u nas 1000zł.---------------------------------
http://fastgruz.pl
Ostatnia modyfikacja 21-05-2017, 08:37 Cytuj
~lotos #11
Tylko nie firma Kontarmed z Gdańska. Można się nieźle naciąć i zostać bez pieniędzy. Niemiecka właścicielka jest bezwzględna.
Cytuj
doktorzaglada #12
A może lepiej byłoby zostawić ten temat jakiemuś specjaliście? To może być naprawdę najlepsze możliwe rozwiązanie, żeby nie porobić sobie problemów...
Cytuj
terkat #13
Ciężko jest wyjechać do pracy za granicę. Ja podejmowałem tą decyzję bardzo długo, zdecydowałem się dopiero po miesiącu. Dobrze, że wybrałem odpowiednią firmę przewozową (http://www.tomtrafficc.pl/busy-do-niemiec-z/olsztyn), bo na przykład moja znajoma chciała zaoszczędzić i wybrała niewiadomo co - teraz niestety juz jej z nami nie ma
Cytuj
Wiki9 #14
Ja jakoś nie jestem przekonana do pracy a granicą. Wolę dorobić sobie w Polsce, na przykład przez internet. Na przykład udział w programach afiliacyjnych to dodatkowa praca, dzięki której można zarabiać nie wychodząc z domu :) Pracujemy w takich godzinach, jak mamy ochotę :) Wystarczy, że będziemy polecali jakiś produkt lub usługę, a jeśli ktoś zdecyduje się na zakup, my dostajemy wynagrodzenie. Proste, prawda? Wiele takich programów skupia Sieć Afiliacyjna MyLead - wystarczy się tam zarejestrować i można zaczynać ;)
Cytuj
Barbie #15
Ja do takiej pracy chyba kompletnie się nie nadaję.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany