Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Gdzie warto zjeść - Warszawa

michasia9893 #46
Post usunięty przez użytkownika
~Arooo444 #47
Ja tam raczej nigdzie nie wychodzę wolę zamawiać jedzenie przez roomservice z dowozem do domu. Najlepsza opcja. Nie musze jechać przez pół miasta by coś zjeść. A paliwo drogie to się nie opłaca nawet :) no jestem wygodny co poradzić
~Agatek #48
Ja uwielbiam Bubbles Bar w Warszawie. Nie dość, że przyciąga mnie tam klimacik,to mają pyszne jedzenie i niedrogie winka z całego świata. Fajne jest to, że zawsze idzie wyrwać jakąś fajną promocję. Teraz zarezerwowałam stolik przez Tripadvisora i dostanę bąbelkowy gratis<3. W tym miejscu odnajdzie się naprawdę każdy: pary, zabiegani biznesmeni i rodziny.
~justa94 #49
Zdecydowanie warto odwiedzić reastauracje Pańska 85, jesli ktos lubi (i nie tylko) klimaty azjatyckiej kuchni to bedzie idealne miejsce. Przepyszne przygotowanie potrawy, podane w wyszukany sposób. Bardzo miła obsługa i fajne ze miejsce nazywa sie od ulicy na której sie znajduje - nie zapomi sie przymnajmniej :)
~tosiami #50
Smacznie, tanio, pysznie, klimatycznie, indywidualnie, oryginalnie, miło, zmysłowo.. Można dużo zalet wymieniać.. Takie rzeczy tylko w restauracji Akademia. Nawet najbardziej wybredny smakosz zaspokoi swój głód, a przemiła i profesjonalna obsługa zadba o każdy detal wizyty. Można zorganizować tam także różne spotkania – rodzinne i firmowe.
~Aleksandra_Polit #51
My z mężem bardzo często decydujemy się na Restaurację Akademia bo po prostu wiemy co tam zastaniemy. Już jadaliśmy tam niejednokrotnie i te jedzenie jest bardzo wysokiej jakości, świeże, czuć że dopiero co przygotowywane. Szef kuchni to prawdziwy mistrz. Królik z domowymi kopytkami i kapustą zasmażaną to danie, które z pewnością na długo pozostanie w mojej pamięci i oczywiście kultowy sernik Akademia, który polecają chyba wszyscy blogerzy kulinarni. Ogromnie polecam, miejsce warte uwagi.
~AgataMazur #52
Ja dodam od siebie obłędną kultową Restaurację Bubbles. To mój must have wśród restauracji w Warszawie. Obłędne kopytka z sosem truflowym już na stałe zagościły w karcie moich ulubionych dań a moim ostatnim równie wyśmienitym odkryciem są policzki wołowe duszone w piwie z makaronem chińskim… Obłęd. Warto spróbować i przekonać się o czym mówię.
~Oliwia_Leszczynska #53
Ja dodam od siebie obłędną kultową Restaurację Bubbles. To mój must have wśród restauracji w Warszawie. Obłędne kopytka z sosem truflowym już na stałe zagościły w karcie moich ulubionych dań a moim ostatnim równie wyśmienitym odkryciem są policzki wołowe duszone w piwie z makaronem chińskim… Obłęd. Warto spróbować i przekonać się o czym mówię.
~majka78 #54
Bardzo lubie restauracje Ogród Smaku na Elektoralnej, masz okazje ich odwiedź, super obsługa, ładnie tam jest, tak przytulnie a jedzonko super https://ogrod-smaku.pl/
pokrywka #55
Sporo restauracji w Warszawie rzeczywiście można mieć problem z wyborem. Zależy od kuchni jaką preferujemy. Jeśli ma być regionalnie to najlepiej będzie odwiedzić https://restauracjapapu.pl/, podają wyśmienite polskie dania. Pyszny rosół, schabowy z kością i młodą kapustą a na deser sernik. Klasycznie ale z jakim smakiem i jak podane. Palce lizać!
~Ewelina1234 #56
W Warszawie warto zajrzeć do Pańskiej 85, adres taki sam jak nazwa :) Klimatyczna restauracja z górnej półki. Obsługa z przygotowywania potraw robi prawdziwe widowisko. Ciekawym pomysłem są tablety zamiast klasycznego menu, dzięki temu od razu widac co zamawiamy. Ceny są wygórowane, ale naprawdę warto chociaż sprawdzić.
~EwelinaEwka #57
W Warszawie warto zajrzeć do Pańskiej 85, adres taki sam jak nazwa :) Klimatyczna restauracja z górnej półki. Obsługa z przygotowywania potraw robi prawdziwe widowisko. Ciekawym pomysłem są tablety zamiast klasycznego menu, dzięki temu od razu widac co zamawiamy. Ceny są wygórowane, ale naprawdę warto chociaż sprawdzić.
pawlicka #58
Nie mam czasu na takie wyjścia żeby coś zjeść w czasie dnia ale zamawiam bardzo często obiady z Catering Figaro, dowożą je bez problemu na terenie Ząbek i w okolicach czyli Praga, Targówek, Białołęka też a warto bo dania pyszne jak domowe i niedrogie
Twister #59
na pewno miejscem , które warto odwiedzić w Warszawie jest Meet & Eat Galeria Mokotów . Jak dla mnie jedna z lepszych kuchni Azjatyckich w Warszawie. Świetna kawa po wietnamsku i zupa Lau. Koniecznie musisz odwiedzić to miejsce
Ostatnia modyfikacja 10-06-2019, 17:58 Cytuj
~lorena89 #60
Mnie bardzo smakowało w restauracji Ogród Smaku na Elektoralnej, byliśmy tu poproszenie na chrzciny synka kuzynki, ładne wnętrze, miła obsługa a jedzonko - bajka. Teraz wpadamy tu na rodzinne obiady https://ogrod-smaku.pl/

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany