Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Gdzie warto zjeść - Warszawa

michasia9893 #46
Post usunięty przez użytkownika
~Arooo444 #47
Ja tam raczej nigdzie nie wychodzę wolę zamawiać jedzenie przez roomservice z dowozem do domu. Najlepsza opcja. Nie musze jechać przez pół miasta by coś zjeść. A paliwo drogie to się nie opłaca nawet :) no jestem wygodny co poradzić
~Agatek #48
Ja uwielbiam Bubbles Bar w Warszawie. Nie dość, że przyciąga mnie tam klimacik,to mają pyszne jedzenie i niedrogie winka z całego świata. Fajne jest to, że zawsze idzie wyrwać jakąś fajną promocję. Teraz zarezerwowałam stolik przez Tripadvisora i dostanę bąbelkowy gratis<3. W tym miejscu odnajdzie się naprawdę każdy: pary, zabiegani biznesmeni i rodziny.
~justa94 #49
Zdecydowanie warto odwiedzić reastauracje Pańska 85, jesli ktos lubi (i nie tylko) klimaty azjatyckiej kuchni to bedzie idealne miejsce. Przepyszne przygotowanie potrawy, podane w wyszukany sposób. Bardzo miła obsługa i fajne ze miejsce nazywa sie od ulicy na której sie znajduje - nie zapomi sie przymnajmniej :)
~tosiami #50
Smacznie, tanio, pysznie, klimatycznie, indywidualnie, oryginalnie, miło, zmysłowo.. Można dużo zalet wymieniać.. Takie rzeczy tylko w restauracji Akademia. Nawet najbardziej wybredny smakosz zaspokoi swój głód, a przemiła i profesjonalna obsługa zadba o każdy detal wizyty. Można zorganizować tam także różne spotkania – rodzinne i firmowe.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany